Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в OOO Фея мандрів в Украине на Jobs.ua

OOO Фея мандрів

На сайте с 10 сентября 2014
 Проверено Заблокирована

Описание компании

Туристична компанія «Фея Мандрів» вітає вас!

Як часто ми хочемо опинитись в іншій країні, відпочити від буденного ритму життя, сірості, шуму та нестабільної погоди. А, погодьтесь, достатньо було б тільки помаху чарівної палочки і ви на чарівному острові седед океану! Або на вершині чарівної гори, з безліччю водоспадів, архітектурних пам’яток, старовнинних храмів, екзотичних тварин та романтичних запахів східних прянощів!

… Уявили себе там? Туристична фірма «Фея Мандрів» з радістю пропонує вам реалізувти ваші мрії! Ми охоче підберемо відповідний до вашого бажання маршрут, сплануємо поїздку і відпочинок таким чином, щоб ви отримали максимальне задоволення та незабутні враження!

Серед країн для відпочинку ми пропонуємо як подорож по загадковому Сходу — Єгипет, Турція, Анталія, Індія, Туніс та інші. Мало хто залишається байдужим після відвідин цих країн з їх давньою культурою, старовинними обрядами, вишуканими яскравими вбраннями та загадковим блиском в очах.

Також пропонуємо відвідати країни «старої Європи» — Італію, Францію, Бельгію, Німеччину, Астрію та інші. Традиції, побут, культура та світогляд людей формувались роками. Там творили найвідоміші митці світу, жили харизматичні культурні діячі та політики, народжувались новаторські ідеї. Після відвідин Сходу, європейська частина континенту — це саме, що вам сподобається.

Якщо ж не бажаєте довго їхати, то можемо запропонувати туристичні мандрівки нашої чарівною Україною — колискою давної трипільської культури, життєдайною землею з родючими ґрунтами, могутніми фортецями і славною історією. Львів, Київ, Херсонес, Севастополь, Одеса та багато інших міст радо поділяться своїми таємницями з вами! Приємного відпочинку!


Контактная информация

Контактное лицо:Игорь Протасов

Вакансии в OOO Фея мандрів

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.

Создайте лучшее резюме всего за несколько минут и работа Вашей мечты найдется быстрее!

 
 
↑ Наверх