Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в ПАТ в Украине на Jobs.ua

ПАТ

На сайте с 15 ноября 2006
 Проверено Заблокирована

Описание компании

Київська кондитерська фабрикаРОШЕН– одне з найстарших підприємств м. Києва. Фабрика була заснована у 1886 р. купцем В. Єфімовим, і в 2006р. підприємству виповнилося 120 років. ЗАТ „Київська кондитерська фабрика ім. Карла Маркса” входить до складу Кондитерської корпорації ROSHEN Ми пропонуємо стабільну і перспективну роботу спеціалістам на підприємстві із всесвітньо відомим ім’ям, які готові зростати і розвиватися разом з нами.

Київська кондитерська фабрика ім. К. Маркса – одне з найстарших підприємств м. Києва. Фабрика була заснована у 1886 р. купцем В. Єфімовим, і в 2006р. підприємству виповнилося 120 років. ЗАТ „Київська кондитерська фабрика ім. Карла Маркса” входить до складу Кондитерської корпорації ROSHEN.

В даний час асортимент підприємства включає понад 100 найменувань кондитерських виробів, серед яких шоколад, цукерки, торти, печиво, мармелад. Візитною карткою кондитерської фабрики є торт "Київський", цукерки "Київ вечірній", шоколад "Чайка", та інші вироби. З 2001 року на Київській кондитерській фабриці ім. К. Маркса почали встановлюватись сучасні повністю автоматизовані німецько-італійські лінії для виробництва шоколадних цукерок з лікерним та кремовим начинням. У 2002 році на цих лініях було почато виробництво нових серій шоколадних цукерок у коробках "Маргарита" і "Монте-Кристо". А в 2004 році фабрика на нових німецько-італійських лініях почала виробництво ексклюзивних шоколадних цукерок в коробках "Вар'єте", "Ренуар", "Трюфель Рошен", "Барокко", "Версаль". У 2006 році була запущена нова італійська лінія по виробництву двошарового пісочного печива з кремовим прошарком "Смуглянка", "Іділія" і ін. З червня 2007 року розпочато виробництво на автоматизованій німецькій лінії нових шоколадних цукерок „Рококо”

В 2005 році ЗАТ „Київська кондитерська фабрика ім.К.Маркса” отримала сертифікат управління якістю по системі ISO 9001-2000. В 2007 році отримано сертифікат системи менеджменту безпеки продуктів харчування ISO 22000. Всю свою продукцію корпорація представляє під маркою "ROSHEN", покликаною втілювати в собі головні принципи діяльності компанії - сполучення традицій українських кондитерів з новітніми європейськими технологіями, незмінно високу якість продукції і доступні ціни.

Успішна діяльність фабрики в значній мірі забезпечується високим професіоналізмом її працівників, а також виваженною кадровою політикою. ЇЇ основний зміст полягає в одночасному пошуку і залученню перспективних, висококваліфікаційних працівників, а також створенні максимально сприятливих умов для їх самореалізацїї.

ЗАТ „Київська кондитерська фабрика ім.К.Маркса”- соціально відповідальна компанія, яка розуміє свої обов’язки перед працівниками. Гарна робота у нашому розумінні це:

- стабільна зарплата;

- медичне страхування;

- гідні умови праці;

- дотримання трудового законодавства, соціальна підтримка;

- якісне навчання;

- можливість кар’єрного росту;

- заохочення результатів;

- упевненність у завтрашньому дні.

 За останній рік завдяки стрімкому розвитку виробництва на фабриці були створені нові робочі місця, у 2007 році колектив фабрики поповнився більше як на 200 працівників.

Ми пропонуємо стабільну і перспективну роботу спеціалістам на підприємстві із всесвітньо відомим ім’ям, які готові зростати і розвиватися разом з вами.

Контактная информация

Адрес:Киев, пр.Науки,1
Телефон:

531-44-07

Контактное лицо:Татьяна Владимировна

Вакансии в ПАТ

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.
↑ Наверх