UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Работа в Украине
 2. Компании
 3. Робота та вакансії в Робота Плюс® в Україні на Jobs.ua
 Заблокирована

Робота Плюс®

У сфері працевлаштування з 1996 року

 Заблокирована

Про компанію

ПРОФЕСІОНАЛ З БАГАТОРІЧНИМ СТАЖЕМ РОБОТИ У СВІТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Робота Плюс® у світі працевлаштування з 1996 року. За цей період з нашою допомогою знайшли роботу понад 17 000 000 чоловік.

НАША МІСІЯ:

Бути корисними роботодавцям і пошукачам України.

Допомагати роботодавцям і пошукачам знаходити один одного просто, швидко, комфортно та ефективно.

Надавати комплекс кращих рекламних та інформаційних послуг у сфері працевлаштування:

 • розміщення оголошень про вакансії і резюме;
 • надання інформації з навчання, а також про тренінги;
 • іміджева реклама підприємств і організацій;
 • інформаційно-аналітичні матеріали;
 • консультації юриста для пошукачів та роботодавців.

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС — якісно, оперативно, результативно, надійно!

Робота Плюс® випускає на ринку працевлаштування такі продукти:

Jobs.ua® — всеукраїнський портал безмежних можливостей пошуку роботи і підбору співробітників, на сторінках якого міститься інформація про понад 256 385 резюме, понад 29 380 актуальних вакансій із середньо добовою відвідуваністю понад 50 000 користувачів.

Пропоную Роботу® — найпопулярніший тижневик з пошуку роботи і підбору персоналу в Києві, в якому ви знайдете найактуальнішу інформацію від прямих роботодавців, а також корисні інформаційно-аналітичні матеріали.

Терміново потрібні!® — щоденна газета з пошуку роботи і підбору персоналу, аналога якій немає в Україні. Розміщення оголошень в газеті завжди відбувається оперативно і надійно.

Пошук роботи та підбору персоналу в Україні стали набагато простішими завдяки всім продуктам Робота Плюс®.

Робота Плюс® об'єднує кращих фахівців під вмілим керівництвом Ковріної Уяник Наталії Олександрівни. Команда професіоналів компанії завжди готова оперативно допомогти вирішити питання, пов'язані з пошуком персоналу в Києві та в Україні. Нашими послугами користуються кращі провідні, великі роботодавці України. Компанію та її талановитого керівника неодноразово нагороджували відзнаками за вагомий внесок у сферу працевлаштування в Україні та інші заслуги:

«Золоте перо» в номінації «За рішення загальнодержавної проблеми безробіття в Україні» — 7 нагород;

«Золота фортуна» в номінації «За активну роль у розвитку українського ринку засобів масової інформації в сфері працевлаштування та освіти» — 5 нагород;

Неодноразово стали переможцями Всеукраїнського конкурсу «Кращий вітчизняний товар року» і отримали кубки, дипломи та медалі в номінації «Засоби масової інформації» у таких номінаціях:

 • «За вагомий внесок в інноваційний розвиток національної системи освіти»;
 • «За внесок в розвиток інтелектуального потенціалу України»;
 • «За плідну організаторську роботу з інноваційного оновлення процесу навчання і виховання молоді»;
 • «За плідну співпрацю та партнерство».

Ковріна Уяник Наталія Олександрівна отримала Подяку Київського міського голови за великий та особливий внесок у сферу працевлаштування та підтримки засобів масової інформації.

У 2010 році як кращий соціальний партнер Державного центру зайнятості – виконавчої дирекції фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України у разі безробіття компанія «Робота Плюс» та тижневик «Пропоную роботу» були відзначені відомчою відзнакою.

Одна з почесних нагород – медаль «Народна шана за благодійну діяльність» у номінації «за вагомий внесок у розбудову України та високий професіоналізм» від Міжнародної Академії рейтингових технологій «Золота фортуна». Вже багато років Наталія Олександрівна займається благодійністю, допомагала ворзельському Дому дитини та 10-й київській міській лікарні, Інституту акушерства, педіатрії та гінекології НАМН, ветеранам війни та чорнобильцям.

Наталія Ковріна Уяник була відзначена найвищою громадською нагородою – Високим міжнародним громадським Орденом Королеви Ганни «Честь Вітчизни» за активну соціальну та професійну діяльність.

Компанія «Робота Плюс» було присуджено Знак відповідності «Висока конкурентоспроможність» із врученням медалі та диплому.

Згідно загальнодержавного рейтингування підприємств України, за 2011-2012 роки, компанія «Робота Плюс» у КВЕД 74.40.0 «Рекламна діяльність» посіла 46-е місце та була нагороджена та отримала «Національний Сертифікат» і пам’ятну медаль «Лідер галузі 2012» з золотим нанесенням.

МИ ЗНАЄМО ПРО РОБОТУ ВСЕ!

На території України протягом усього періоду організація посідає лідерські позиції в даній галузі та набула репутації надійного ділового партнера.

Контактна інформація

Адреса: Київ , вул. В. Шимановського, будинок 2/1, 5 поверх (офіс)
Телефон:

+38(093)302-44-11

+38(063)320-19-40

Сайт: https://jobs.ua

Вакансії Робота Плюс®

У цієї компанії на даний момент немає активних вакансій.
↑ Вгору