Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в "Торговий Дім "Міст Експрес" в Украине на Jobs.ua

"Торговий Дім "Міст Експрес"

На сайте с 24 февраля 2016
 Проверено Заблокирована

Описание компании

Meest Groupце глобальна поштово-логістична компанія, що пропонує сучасні поштові сервіси клієнтам в 12 країнах Європи і Північної Америки і в Австралії.

Міст Експрес є частиною Meest Group і є українським поштово-логістичним оператором, що понад 25 років займає лідерські позиції в форматах кур'єрської доставки, доставки в поштові відділення і поштомати.

Географія доставки Міст в Україні охоплює більше 27 тисяч населених пунктів, автопарк нараховує 1500 одиниць техніки, кількість відділень в 2015 році сягне 2,5 тисяч. Злагоджену роботу компанії забезпечує команда з 3500 професіоналів.

Клієнтами Міст Експрес в Україні є найбільш успішні локальні і міжнародні гравці ринку дистанційної і мультиканальної торгівлі: Rozetka, BonPrix, LeButique, LaModa, Next та ін.

Компанія вибудовує корпоративну культуру, опираючись на кращий світовий досвід: заохочує професійність, ініціативність і відповідальність. Працівникам запропоновано гнучку і прозору систему мотивації, участь у внутрішніх програмах кадрового резерву, постійне вдосконалення знань і навичок через модулі корпоративного навчання.

Міст Експрес є регулярним учасником національної премії «HR-Бренд». З 2015 року Meest Group виступає генеральним партнером E-Awards, головної премії для успішних учасників ринку мультиканальної торгівлі України.

Контактная информация

Адрес:Хмельницкий
Контактное лицо:Юлія

Вакансии в "Торговий Дім "Міст Експрес"

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.
 
↑ Наверх