Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в ТОВ АЗОВЕЛЕКТРОЗБУТ в Украине на Jobs.ua

ТОВ АЗОВЕЛЕКТРОЗБУТ

На сайте с 20 апреля 2016
 Проверено Заблокирована

Описание компании

Підприємство «Азовелектрозбут» засноване в 1996 р
Основні види діяльності: виробництво оцинкованого посуду і садово-городнього інвентарю, реалізація господарських і побутових товарів.
Стандарти, що випускається оцинкованої продукції і садово-городнього інвентарю виходять з споживчого попиту і відповідають затвердженим ГОСТу і ТУ. Можливе виготовлення індивідуальних замовлень по кресленнях замовника. Продукція, що випускається нами продукція успішно експортується в країни ближнього і далекого зарубіжжя. Наше підприємство представляє продукцію провідних вітчизняних виробників пластмасових виробів, емальованого посуду, алюмінієвого посуду, пічного литва, ручного інструменту. Ми є єдиним генеральним дилером в Україні таких виробників, як ТОВ «Іжсталь-ТНП», ВАТ «Артинськ завод», ВАТ «Ревякінскій металопрокатний завод»,а так само великим імпортером зарубіжних підприємств з виробництва металопрокату, побутових та господарських товарів. Завдяки цьому, купуючи товар у нас, ви отримуєте якісний товар з "перших рук".
Протягом усіх цих років нашими надійними і постійними партнерами залишаються підприємства України, Росії, Азії, країн Східної та Західної Європи.

Контактная информация

Адрес:Мариуполь
Контактное лицо:Паридуха Олександр Сергійович

Вакансии в ТОВ АЗОВЕЛЕКТРОЗБУТ

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.
↑ Наверх