Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в ТОВ "Висота-К" в Украине на Jobs.ua

ТОВ "Висота-К"

На сайте с 8 апреля 2015
 Проверено Заблокирована

Описание компании

ТОВ «Висота-К» понад 10 років успішно працює на українському ринку баштових кранів, забезпечуючи будівництво об'єктів житлового та соціально-культурного призначення відомих будівельних компаній Києва баштовими кранами європейських виробників, переважно виробництва «JASO», в необхідній кількості.

Крім основного напрямку діяльності компанія «Висота-К» є офіційним дилером «Layster Group sp.z.o.o» («Лайстер Груп») Польща, та Іспанської компанії «JASO Equipos de Obras S.A.» («Хасо») – одного з найбільших у світі виробників баштових кранів, робочих платформ, вантажних ліфтів, мостових та козлових кранів.

Компанія «JASO» заснована і розпочала виробництво у 1973 році. «JASO» пропонує вантажопідіймальну техніку, вироблену згідно сучасних стандартів і технологій, які забезпечують надійну та безаварійну експлуатацію. Разом із сертифікатом відповідності клієнту надається паспорт встановленого зразка та інструкція по експлуатації російською мовою.

Фахівці ТОВ «Висота-К» пройшли необхідне навчання на заводах компанії «JASO Equipos de Obras S.A.» та обслуговують своїх клієнтів по стандарту «все включено». А це означає, що компанія «Висота-К» готова постачати надійну і якісну вантажопідіймальну техніку світового рівня у будь-якій конфігурації, укомплектовану сучасними приладами (у тому числі безпеки) та експлуатувати її своїм персоналом.

Крім цього ТОВ «Висота-К» пропонує шефмонтаж, технічну підтримку та сервісне обслуговування баштових кранів клієнта.

Також «Висота-К» має в наявності 15 баштових кранів типу КБ – КБ-403, КБ-405, КБ-573.


Контактная информация

Адрес:Киев
Телефон:

+38 (044) 489-94-20

+38 (067) 443-93-00

Вакансии в ТОВ "Висота-К"

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.
↑ Наверх