Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в УВТК ПрАТ "ДБК-4" в Украине на Jobs.ua

УВТК ПрАТ "ДБК-4"

На сайте с 13 августа 2013
 Проверено Заблокирована

Описание компании

До складу Домобудівельного комбінату №4 входять три будівельні управління, завод залізобетонних виробів й управління виробничо-технологічної комплектації, які об’єднують понад 2000 робітників.

Завод залізобетонних виробів виготовляє збірні залізобетонні конструкції, товарну арматуру, бетони й розчини. Завод є найпотужнішим в Україні та другим за потужністю в Європі.

Управління виробничо-технологічної комплектації здійснює комплектацію об’єктів матеріалами, виробами й конструкціями для монтажної й оздоблювальної фаз будівництва, виготовляє металеві, металопластикові та дерев’яні вироби.

Будівельно-монтажні управління № 1 та №2 виконують монтажні й опоряджувальні роботи, займаються введенням в експлуатацію житлових будинків, об’єктів соціально-побутового призначення та інших споруд.

Будівельно-монтажне управління №3 виконує будівництво нульових циклів, інженерних мереж, здійснює внутрішні сантехнічні роботи та благоустрій територій.

Саме така структура забезпечує цикл виробництва – від виготовлення збірних залізобетонних конструкцій в умовах заводу до монтажу, обробки та введення об’єктів в експлуатацію.

Контактная информация

Адрес:Киев, ул. Луговая, 13
Телефон:

+38 (044) 418-36-26

+38 (093) 321-25-04

Контактное лицо:Валентина Вікторівна

Вакансии в УВТК ПрАТ "ДБК-4"

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.
 
 
↑ Наверх