Аккаунт не активирован. Проверьте почту . 
  1. Работа в Украине
  2. Компании
  3. Работа и вакансии в Winner Automotive в Украине на Jobs.ua

Winner Automotive

На сайте с 18 мая 2007
 Проверено Заблокирована

Описание компании

Компанія “Winner Automotive” (ТОВ “Віннер Автомотів”) працює на автомобільному ринку з 1993 року та є офiцiйним дилером таких вiдомих автомобільних брендiв як Ford, Volvo, Porschе, Jaguar та Land Rover в Українi. Головна ціль ТОВ “Віннер Автомотів” та наших співробітників особисто – це стати лідером серед дилерів автомобільного бізнесу. Ми - на шляху досягнення цього завдяки відданій та тяжкій праці і прихильності кожного співробітника Компанії.
Компанія “Winner Automotive” (ТОВ “Віннер Автомотів”) працює на автомобільному ринку з 1993 року та є офiцiйним дилером таких вiдомих автомобільних брендiв як Ford, Volvo, Porschе, Jaguar та Land Rover в Українi.

Наше завдання - надавати виключно якісний продукт та надзвичайний рівень обслуговування кожного дня та кожному, хто довіряє та поважає нас. Унiкальнiсть компанiї полягає в тому, що вона представляє автомобiльний ряд, що охоплює сегменти вiд малого до люкс-класу.
Компанiя змогла пережити не лише складнi часи для автомобiльного бiзнесу, але й стати однiєю з компанiй-лідерів автомобiльної галузi, компанiєю, яка впроваджує сьогоднi найновiтнiшi методи ведення бiзнесу, передовi технологiї дiагностування та ремонту, спiвробiтництво з якою приносить стабiльнiсть та надiйнiсть клiєнтам i партнерам.

Головна ціль ТОВ “Віннер Автомотів” та наших співробітників особисто – це стати лідером серед дилерів автомобільного бізнесу.

Ми - на шляху досягнення цього завдяки відданій та тяжкій праці і прихильності кожного співробітника Компанії.

Керівництво ТОВ "Віннер Автомотів" високо цінує своїх спiвробiтникiв, віддаючи належне соціальному захисту персоналу, професійному росту та заохоченню людей через органiзацiю семiнарiв та тренiнгiв, а також, проведення конкурсів на визначення кращих співробітників за різними напрямками роботи. Особлива увага приділяється формуванню згуртованого колективу, тому, доброю традицією стала органiзацiя святкових заходів з приводу днів народження працiвникiв, національних свят та корпоративних ювілеїв. Для інформування персоналу про розвиток та досягнення компанiї виходить внутрiшня корпоративна газета. Для співробітників щоденно працює чудовий сучасний фітнес зал та створені максимально зручні умови для роботи – просторий офіс і сучасна офісна техніка.

ТОВ “Віннер Автомотів” є роботодавцем, що надає персоналу рівні можливості при прийомі на роботу. Найм на роботу та переведення з посади на посаду в Компанії здійснюється лише на основі та за результатами професійного конкурсного відбору. Кандидати та співробітники Компанії не дискримінуються в працевлаштуванні на жодній з підстав, що не пов’язані з критеріями праці: раса, соціальна приналежність, сексуальна орієнтація, політичні переконання, національність, релігія, вік, стать, походження та інвалідність.

Надiшлiть, будь ласка, своє резюме на електронну адресу: cv@winnerauto.ua
Обов'язково вкажiть у "subject line" назву вакансiї, на яку Ви подаєте резюме.

Бажаємо успiхiв! Ми будемо раді бачити Вас частиною нашої прогресивної команди.
Ми віримо в те, що Ви можете зробити свій внесок до виконання наших цілей та успіху і розділити нашу прихильність до Компанії.

Контактная информация

Телефон:

38 044 496 74 96 38 044 496 45 83

Контактное лицо:Ирина Громова

Вакансии в Winner Automotive

У данной компании на данный момент нет активных вакансий.
 
↑ Наверх