Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Резюме
  3. Київ
  4. Резюме Водій в Києві
  5. Водій
Запропонувати вакансію
Резюме Водій
Ковалевич Олександр

Водій

,
25 000 грн.
VIP резюме Заблоковано
 13 лютого   Місто: Київ
Вік: 26 років
Режим роботи: повний робочий день, позмінна робота, разова робота
Категорії: Транспорт, автосервіс
  Готовий до відряджень
або зареєструйтеся на сайті як роботодавець, щоб бачити контактну інформацію.

Опис

Ковалевич Олександр Володимирович

26 років

м.Київ

неодружений

Від 25000грн.


ОСВІТА:

Вища, Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, Інститут інформаційних технологій в економіці, спеціалізація – створення та використання комп’ютерних програм в економіці, ступінь магістр (2011-2018)


ДОСВІД РОБОТИ:


З 2014 особистий і родинний водій, заступник начальника служби безпеки (особистий охоронець, організатор безпеки масових заходів), особистий помічник і адміністратор офісу, усе перераховане у народного депутата (рекомендації особисто за запитом).

Категорії А, В, С. Досвід за кермом 8 років. Досвід керування автомобілями преміум класу (MERCEDES S550, INFINITI QX56, TOYOTA CAMRY, PORCHE CAYENNE, LEXUS LX570 і тд.). Початковий досвід роботи в колоні супроводу, 1е та 2е авто. Досвід кермування в екстремальних умовах (зона АТО/ООС), виявлення та нейтралізація зовнішнього спостереження. Також дрібний ремонт, контроль технічного стану авто. Досконале знання міста та вміння планування оптимального маршруту. Є власний автомобіль.


МОВИ: Українська, російська – вільно.


ОСОБИСТІ ЯКОСТІ

Відповідальний, порядний, пунктуальний, уважний, аналітичний склад розуму, спокійний, готовий до ненормованих робочих дня і тижня та відряджень.

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Часто шукають:

↑ Вгору