Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Бюро перекладів УЦФТ

  Бюро перекладів УЦФТ

  Поставити питання

  Телефон: (044) 592-1487

  Факс: (044) 592-1487

  Адреса сайту: www.transleg.com.ua

  Місце навчання: Київ, вул. Мельникова, 2-10, до. 713

  «Бюро перекладів» пропонує ряд послуг, в т.ч. письмовий і усний переклад текстів, легалізацію перекладів в посольствах, нотаріальне завірення, мовні курси і роботу за кордоном, сприяння в імміграції.

  Напрями навчання: - Англія; - Шотландія; - Ірландія.

  Місце навчання: Стажування в різних містах Англії і Північної Ірландії (визначається на місці).

  Тривалість курсу вивчення: Від 9 тижнів до 1 року.

  Вартість за семестр: Від 894 англійських фунтів

  Перелік документів, необхідних для виїзду: - заява; - копію сторінки Вашого закордонного паспорту з фотографією; - докладно надруковане CV англійською мовою (приклад висилається після отримання заявки); - надрукований мотиваційний лист англійською мовою, що пояснює, з якої причини Ви бажаєте брати участь в програмі (приклад висилається після отримання заявки); - рекомендації від свого роботодаця або викладача (приклад висилається після отримання заявки).

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат про проходження курсу навчання англійського зразка.

  Додаткова інформація: Учбові заклади пропонують добре обладнані класи та місця для відпочинку студентів. У школі є спеціальні працівники, що допомагають студентам з їх навчанням, мешканням і місцем роботи, якщо це необхідно. Також школи часто організовують екскурсійні і розважальні програми для своїх студентів. У школах є 24 годинна лінія екстреної допомоги. Всі школи акредитовані Британською Радою.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору