Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "Європейський вибір"

  Компанія "Європейський вибір"

  Поставити питання

  Телефон: (0532) 694-995, (067) 573-9377

  Контактна особа: Коліванова Тетяна Володимирівна

  Адреса сайту: www.evrovibir.com.ua

  Місце навчання: м. Полтава, вул. Комсомольська, 42а, к. 4

  "Європейський вибір" є офіційним представником ISMA (Інститут менеджменту інформаційних систем, м. Рига, Латвія) в Україні. Зарахування студентів відбувається на базі атестата про середню/вищу освіту (без результатів ЗНО та вступних іспитів).

  Напрями навчання: - мовні курси; - вища освіта (ISMA); - можливість участі в міжнародних програмах Erasmus Mundus, Leonardo da Vinci

  Місце навчання: - Латвія

  Тривалість курсу вивчення: від 2 до 4 років

  Тип документа, що видається після навчання: дипломи ISMA визнаються на міжнародному рівні

  Додаткова інформація: "Європейський вибір" - офіційний представник Вищої школи менеджменту інформаційних систем (ISMA, м. Рига) в Україні. Ви маєте можливість отримати: - диплом міжнародного зразка; - сучасну і якісну освіту в Європі за доступними цінами; - вид на проживання в Європі; - практику та стажування з отриманням стипендії. Тільки "Європейський вибір" надає повний спектр послуг безкоштовно: - інформаційно-консультаційна підтримка; - формування пакету документів для отримання посвідки на проживання; - послуги перекладачів; - супровід у посольство при особистій подачі документів; - підтримка координатора "Європейського вибору" протягом Вашого навчання та проживання в Латвії. Тільки з "Європейським вибором": - зарахування за атестатом і без сертифікату ЗНО; - вступ в Україні; - форма навчання: очна, заочна, дистанційна; - навчання російською або англійською мовою.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору