Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "ПростоКласс. сom"

  Компанія "ПростоКласс. сom"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 232-6352

  Контактна особа: Ольга

  Адреса сайту: prostoclass.com

  Місце навчання: м. Київ

  Проект для незалежних мандрівників Просто Клас. Перший в Україні он-лайн дискаунтер з освітніх подорожей Просто Клас! Максимально доступне вивчення іноземної мови та коротких хобі/арт/спорт курсів в будь-якій країні світу. Ми пропонуємо найширший вибір курсів: будь-якої тривалості, інтенсивності, спеціалізації, будь-якого рівня, на будь-який бюджет. Ми збираємо для вас кращі програми з вивчення різних іноземних мов та спецкурсів по всьому світу і готові забезпечити вас всіма необхідними порадами з організації поїздки. Курси, які ви знайдете на нашому сайті, представлені за цінами шкіл (це легко перевірити), а за послуги бронювання та інформаційну підтримку, включаючи консультацію щодо віз, ми з вас грошей не візьмемо! Бронюючи курс на нашому сайті, а не в туристичному освітньому агентстві - ви заощадите гроші, оскільки вартість послуг таких організацій як мінімум дорівнює 1 тижню перебування в обраній вами країні! Більше того, ми забезпечимо вас унікальною інформацією про те, як можна заощадити на проживанні, перельотах і екскурсіях і ви зможете скоротити витрати ще більше (і продовжити ваше перебування в країні на ще довше) - будьте впевнені, в агентствах такі секрети не розголошують!

  Напрями навчання: - стандартні мовні курси; - бізнес курси мови; - інтенсивні мовні курси; - курси підготовки до здачі мовних іспитів; - індивідуальні програми; - канікулярні програми (літні та інші курси); - комбіновані програми; - хобі (спорт/мистецтво/танці/кулінарія/інші) курси

  Місце навчання: - Великобританія; - Німеччина; - Ірландія; - Іспанія; - Італія; - Мальта; - Франція; - Канада; - США; - Азія; - Індія; - Китай; - інші.

  Тривалість курсу вивчення: від 1 тижня до року

  Вартість за семестр: від 117 євро за тиждень

  Система знижок: акція "Приведи друга", програма лояльності, безкоштовне зарахування та візова підтримка

  Перелік документів, необхідних для виїзду: закордонний паспорт, додаткові документи на вимогу посольства країни, в якій буде проходити навчання

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат про закінчення курсів

  Додаткова інформація: Багато спілкування та корисної інформації можна отримати на наших щотижневих "Мовних середовищах" - зустрічах, на яких ми говоримо БЕЗКОШТОВНО про самостійні подорожі, візові питання, об'єднанні відпустки/відрядження/поїздки на захід з навчанням за кордоном. Реєструйтеся і відвідуйте середу за інтересами http://prostoclass.com/blog/9! Завантажуйте в нашому блозі корисні презентації з наших зустрічей! Детальніше про переваги Просто Клас у відповідних розділах на нашому сайті http://prostoclass.com/ і ми, звичайно ж, відкриті до спілкування!

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору