Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "Старт Плюс"

  Компанія "Старт Плюс"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 580-3126, (067) 238-9407

  Контактна особа: Анна

  Адреса сайту: www.startplus.com.ua

  Місце навчання: м. Київ, вул. Круглоуніверситетська, 22

  Компанія "Старт Плюс" надає широкий спектр послуг у сфері навчання за кордоном з 2011 р. Навчання за кордоном - це Ваш шлях до успіху! Місія компанії полягає в тому, щоб стати Вашим провідником на цьому нелегкому шляху. Компанія надає вичерпну інформацію про види і вартості освітніх програм, країни і навчальні заклади, які їх пропонують, а також надає підтримку при оформленні документів, необхідних для вступу до навчального закладу і отримання візи. Ми працюємо з клієнтами з усіх регіонів України!

  Напрями навчання: - канікулярні програми для дітей: (цілорічно); - мовні курси для дітей, дорослих і всієї родини (цілорічно); - середня освіта (кращі приватні школи і коледжі); - вища освіта (бакалаврат, магістратура, МВА); - професійні курси та післядипломна освіта

  Місце навчання: - США; - Канада; - Великобританія; - Ірландія; - Мальта; - Кіпр; - Туреччина; - Німеччина; - Австрія; - Швейцарія; - Франція; - Італія; - Іспанія; - Австралія; - Нова Зеландія. Перелік країн не обмежений!

  Тривалість курсу вивчення: від 1 тижня до 4 років

  Вартість за семестр: - для дітей: від 465 євро на тиждень;
  - для дорослих: від 250 євро на тиждень

  Перелік документів, необхідних для виїзду: основні документи: дійсний закордонний паспорт або проїзний документ, довідка з місця навчання / роботи, довідка з банку додаткові: свідоцтво про народження (копія), дозвіл на виїзд за кордон від обох батьків (для неповнолітніх), документи про право власності (квартири, машини, земельної ділянки тощо)

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат або диплом (залежно від програми і тривалості навчання)

  Додаткова інформація: Існуючі знижки: - 50% на послуги компанії за наявності візи в учасника програми; - 20% на послуги компанії для учнів в мовній школі Speak Up або British Council будемо раді запропонувати знижку: - 20% на послуги компанії для всіх, хто при бронюванні програми вкаже слово пароль: "ПАРТА". Чому ми? 1) Ми напряму співпрацюємо з кращими навчальними закладами по всьому світу і постійно розширюємо мережу наших партнерів, щоб надати нашим клієнтам найкращий вибір освітніх програм за кордоном! 2) Ми гарантуємо кожному індивідуальний підхід і професійне надання послуг! 3) Співробітники освітнього агентства "Старт Плюс" знають все про освіту за кордоном "зсередини", а не з чуток, оскільки самі проходили навчання за кордоном і можуть надати рекомендації, виходячи з особистого досвіду! 4) Ваше спілкування з компанією не закінчується в момент отримання візи, "Старт Плюс" забезпечує постійний моніторинг та зворотний зв'язок протягом усього часу навчання. У разі екстреної необхідності Вам буде надана відповідна допомога навіть поза робочий час!

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору