Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "ЮНЕКО ГРУП"

  Компанія "ЮНЕКО ГРУП"

  Поставити питання

  Телефон: (099) 795-6771, (096) 122-9070, (093) 434-8805, (066) 885-5659

  Факс: (0332) 24-82-45

  Контактна особа: Марія Вержбицьки

  Адреса сайту: unekostudy.com

  Місце навчання: м. Луцьк, вул. Винниченка 65, оф. 22 (2 поверх)

  Компанія "ЮНЕКО ГРУП" вже не перший рік допомагає абітурієнтам з України, Росії, Білорусії, Молдови та Казахстану вступити в кращі державні і приватні вузи Польщі і отримати європейський рівень освіти. Широкий вибір спеціальностей та напрямів навчання, програми безкоштовної освіти в Польщі. В цьому році, ми відкрили новий напрямок діяльності - Освіта в Латвії. Ви можете отримати як середню, професійну, так і вищу освіту. Більш того, навчальні заклади пропонують здобути освіту на стаціонарній, заочній формі навчання, а також дистанційно. Вартість навчання в Латвії Вас приємно здивує, а по закінченню Ви отримаєте диплом Європейського зразка. Більш того, навчання можливо російською або англійською мовою. Для бажаючих підвищити рівень польської мови організовуються курси, як в Україні, так і в Польщі. Наша компанія забезпечить вас всією необхідною інформацією і займеться підготовкою необхідних документів для вступу. Ми працюємо надійно і гарантуємо якість своїх послуг.

  Напрями навчання: вища освіта в Польщі програма POLAND STUDY - доступна вища освіта у кращих державних і приватних ВНЗ Польщі (понад 200 напрямів): - індивідуальний підбір ВНЗ, факультету; - підготовка повного пакету документів та їх подача; - отримання Довідки про зарахування; - візовий супровід абітурієнта; - консультування по доїзду і адаптація у Польщі освіта в Латвії програма STUDY IN LATVIA дає можливість здобути середню та вищу освіту в центрі Європи - м. Рига, Латвія: - навчання є на стаціонарній, заочній та дистанційній формі; - по закінченню навчання в середній школі Ви отримуєте можливість навчатися в партнерських ВНЗ на пільгових умовах, а також отримуєте атестат про повну загальну середню освіту Європейського зразка; - по закінченню навчання в Університеті - диплом Європейського зразка курси польської мови

  Місце навчання: - Польща - Латвія

  Тривалість курсу вивчення: від 2 до 5 років

  Вартість за семестр: - при вступі в приватні вузи - від 399 євро; - при вступі до державних ВНЗ - від 499 євро

  Система знижок: діє гнучка система знижок

  Перелік документів, необхідних для виїзду: визначається індивідуально залежно від Вузу і країни

  Тип документа, що видається після навчання: диплом європейського зразка

  Додаткова інформація: Для отримання повної інформації про вищу освіту в Польщі або мовних курсах в Кракові, звертайтеся, будь ласка, по зазначених телефонах.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору