Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Центр навчання за кордоном "Glebov"

  Центр навчання за кордоном "Glebov"

  Телефон: (044) 332-3699, (044) 592-2576, (066) 741-0402, (067) 409-9869

  Адреса сайту: glebov-education.com

  Місце навчання: м. Київ, вул. Брюллова 12, оф. 5

  Центр навчання "Glebov" напряму пов'язаний з усіма провідними школами з навчання закордоном: Європа, США, Канада, це прямі договори на офіційному рівні. Ми маємо можливість надавати нашим клієнтам найнеобхіднішу інформацію і найякіснішу освіту, не тільки з підвищення рівня знання мови, але також і з отримання професійної освіти закордоном.

  Напрями навчання: - курси іноземних мов; - отримання професійної освіти

  Місце навчання: - Англія; - США; - Мальта; - Польща; - Канада

  Додаткова інформація: Фахівці центру навчання за кордоном - найкращі експерти в питаннях освіти за кордоном. Ми допоможемо підібрати максимально відповідну для вас програму, будь то двотижневий курс вивчення мови або ж програма отримання вищої освіти. Працюючи з нами, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте комплексне обслуговування, з моменту вашого першого дзвінка до моменту повернення додому після вдалої поїздки. Наші співробітники завжди готові надати вам детальну консультацію з описом тих чи інших програм. Переваги роботи з нашою компанією: - багатий вибір програм і напрямків; - якісні програми від шкіл з багатою історією; - безкоштовні консультації по оформленню документів; - переклад та нотаріальне завірення рахунків за навчання відповідно до вимог банків; - переклад і підготовка пакета документів для отримання візи в посольстві. Звертаємо вашу увагу на те, що ми надаємо інформаційну підтримку під час всього процесу навчання.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору