Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "ОСВІТА"

  Компанія "ОСВІТА"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 501-7910

  Адреса сайту: www.educate.kiev.ua

  Місце навчання: м. Київ, вул. Січневого Повстання 26-А до. 22.

  Ми постійно працюємо над розширенням пропозицій. Для цього ми беремо участь в міжнародних освітніх конференціях в Німеччині, Великобританії, Канаді, Швейцарії і Франції, а також відвідуємо університети і коледжі, з якими співробітничає "ОСВІТА".

  Напрями навчання: - мовні курси іноземних мов за кордоном для дорослих і дітей; - підготовка до здачі спеціалізованих міжнародних іспитів TOEFL, IELTS, FCE, CAE, CPE, DESTDAF, DSH, DELF, DALF і ін. - інтенсивні індивідуальні програми для службовців високого рангу (від 20 до 50 годин індивідуальних уроків в тиждень); - навчання в бізнес-школах за програмами МВА; - дипломи Бакалаврів і Магістрів в університетах і бізнес - школах по спеціалізації: юриспруденція, менеджмент, фінанси, інформаційні технології, інженерні спеціальності, мистецтво і дизайн, освіта, і багато ін.; - стажування в компаніях різного профілю діяльності(підбираються по вашому замовленню); - швейцарські, голландські і британські університети готельного бізнесу і туризму (Hospitality Management); - програми O-level і A-level в коледжах. - програми Foundation і Pre- МВА на підготовчих відділеннях вузів і коледжів. - PHD- докторантури, що тривають 3 роки в зарубіжних вузах.

  Місце навчання: - Великобританія; - Німеччина; - Франція; - Голландія; - Швейцарія; - Мальта; - Канада; - США.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору