Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Приватна школа у Франції "Ecole des Roches"

  Приватна школа у Франції "Ecole des Roches"

  Поставити питання

  Телефон: (067) 618-2225

  Факс: 00 33 (0)2 3222528

  Контактна особа: Скідіна Анастасія В'ячеславівна

  Адреса сайту: www.ecoledesroches.com/ua

  Місце навчання: 27130 VERNEUIL SUR AVRE NORMANDIE

  Приватна школа у Франції створена в 1899 році, для дітей французьких аристократичних родин приймає для навчання іноземних дітей і дорослих від 5 до 18 років і дорослих до 60 років.

  Напрями навчання: - підготовча школа для дітей; - середня освіта для дітей, з можливістю повної або часткової інтеграції в державні заклади освіти Франції; - підготовка до здачі іспитів Dalf & Delf; - підготовка до отримання ступеня бакалвр; - курси французької мови (розмовна французька мова); - курси ділової французької (французька мова для ведення бізнесу, професійна французька); - підготовка до продовження освіти у вищих навчальних закладах Франції

  Місце навчання: Школа Рош - Франція, Номандія, верей сур Авр. Школа Перль - Лінгвістичний центр в Парижі. Школа Маленька Рош Турнель - Версаль, 60 км від Парижа.

  Тривалість курсу вивчення: від 2-х тижнів - мовні програми, академічні програми - рік і більше

  Вартість за семестр: від 2500 євро

  Система знижок: для дітей з однієї сім'ї - гнучка система знижок

  Перелік документів, необхідних для виїзду: дізнаватися у представника школи

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат або атестат

  Додаткова інформація: Школа "Рош" - це приватна школа у Франції. В адміністративному містечку школи проживання учнів організовано в пансіонах для хлопчиків і пансіонах для дівчаток. З 1899 року для дітей, підлітків і дорослих усього світу, спочатку заснована тільки для дітей з аристократичних французьких сімей, Школа "Рош" надає можливість вивчати французьку мову в дивовижних по красі місцях! Протягом століття Школа "Рош" приймає в трьох центрах, визнаних Міністерством національної освіти, всіх закоханих у французьку мову. Наші представники на п'яти континентах готові з радістю долучити Вас до унікального педагогічному проекту, що сполучає в собі оригінальність і гуманізм.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору