Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "Canada Application Group Corp"

  Компанія "Canada Application Group Corp"

  Поставити питання

  Телефон: (093) 897-7384, (095) 583-1463, (098) 219-4124

  Контактна особа: Олексій Романович

  Адреса сайту: www.canadaru.ca

  Місце навчання: Черкаська обл., м. Умань, вул. Радянська, 7, офіс 205а

  Переваги "CANADA APPLICATION GROUP CORP.": - імміграція в Канаду, навчання; - оплачуване стажування в Канаді; - бізнес імміграція; - професійна імміграція; - отримання робочої візи в Канаду (work permit, для всієї сім'ї); - провінційний сертифікат; - сімейне спонсорство; - програма Work & Study CANADA; - апеляція негативного рішення в Канадський Суд; - професійна підготовка до іспиту IELTS; - імміграція в будь-яку провінцію легально 100%.

  Напрями навчання: - вивчення англійської мови

  Місце навчання: - Канада

  Тривалість курсу вивчення: від 4,5 міс. до 3 років

  Вартість за семестр: від 725 CAD до 1645 CAD

  Система знижок: зареєструйся на програму з 3 друзями - ми оплатимо твою візу (оформлення візи: 125 доларів США); приведи 10 друзів - програма WORK AND STUDY CANADA безкоштовно

  Перелік документів, необхідних для виїзду: діючий закордонний паспорт мінімально 1,5-2 роки

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Оволодіти англійською мовою на престижних курсах. А по закінченні працювати на одному з відомих курортів класу люкс, заробляючи, отримавши західний досвід роботи та рекомендації від канадських роботодавців, і повністю повернути витрачені на навчання гроші? Мрія? - Ні, Реальність! Вам надається унікальна можливість - участь в програмі Work & Study, що дає можливість не тільки пройти курси англійської мови в одному з найпрестижніших коледжів у прекрасному канадському місті Ванкувер або Торонто, а й отримати канадський досвід роботи з гарною зарплатою для студента! Отже, ми представляємо дві програми: - 6 місяців в Канаді за програмою Work & Study Canada: інтенсивне навчання на курсах протягом 6 тижнів +18 тижнів стажування у фешенебельних місцях відпочинку в провінціях British Columbia і Alberta, Ontario. Спеціальні пропозиції: - програма WORK AND STUDY CANADA (Торонто) спеціальний захід-програма, розрахована на 18 тижнів - $ 725. Крім цього, Вам мають такі витрати: - реєстрація $ 375; - оформлення візи: $ 125; - підручники: $ 60; - оформлення документів для участі в програмі: оплачується додатково. Програми стажування дають не тільки прекрасну можливість практикувати англійську мову, але і заробити, при мінімальному робочому тиждню 30 годин, в день оплата стажування становить від 10 до 35 доларів на годину! Спеціально для студентів розроблені програми недорогого розміщення: в канадських сім'ях або хостелах, передбачені зустрічі в аеропорту та ознайомчі програми. Ми не тільки допоможемо Вам з вибором підходящої програми, але також оформимо всі необхідні документи для отримання StudentPermit і WorkPermit, і участі в програмі! Умови участі в програмі WORK & STUDY: - ви можете взяти участь в програмі, якщо Вам більше 18 років, і якщо у вас є мінімальний рівень володіння англійською мовою; - оформлення документів для участі в програмі: оплачується додатково програма, розрахована на 6 місяців: $ 1645; - реєстрація: $ 350; - оформлення візи: $ 125; - підручники: $ 60. І за бажанням: - зустріч в аеропорту: $ 85; - розміщення на перші 6 або 12 тижнів.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору