Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Агенство "BELL"

  Агенство "BELL"

  Поставити питання

  Телефон: (056) 798-4992, (063) 209-8829

  Факс: (056) 742-8798

  Контактна особа: Оксана

  Адреса сайту: bellschool.com.ua

  Місце навчання: м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 28а, оф. 1

  Політикою нашої компанії є - якість, інформативність і практичність надання необхідної Вам інформації про освіту за кордоном. Наша компанія пропонує Вам отримати найповнішу інформативну консультацію за освітніми програмами світу. Ви дізнаєтеся все тонкощі не тільки освітніх програм і вартості проживання, а й про країну, в якій проходите навчання, про її культурологічні особливості, про можливе працевлаштування і про перспективи, які Ви відкриваєте для себе!

  Напрями навчання: - середня освіта; - вища освіта; - Спеціалізовані курси; - МВА; - ВВА; - міні МВА; - мовні курси за кордоном; - програма навчання та стажування; - підготовка до вступу

  Місце навчання: - Великобританія; - Шотландія; - Ірландія; - США; - Канада; - Малайзія; - Китай; - Німеччина; - Франція; - Чехія; - Польща; - Іспанія; - Італія; - Росія; - Швейцарія; - Кіпр.

  Тривалість курсу вивчення: від 1 тижня

  Вартість за семестр: до 70000 грн

  Система знижок: накопичувальна система знижок

  Перелік документів, необхідних для виїзду: перелік документів залежить від країни напрямку

  Тип документа, що видається після навчання: диплом, сертифікат

  Додаткова інформація: Запрошуємо Вас відвідати наші семінари і виставки, що проводяться нашими консультантам за участю представників зарубіжних освітніх установ. На семінарі Ви дізнаєтеся всю інформацію про освітні програми за кордоном. У семінарах беруть участь представники навчальних організацій і Ви дізнаєтесь інформацію з перших вуст!

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору