Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Міжнародне агентство "SIMPLEX"

  Міжнародне агентство "SIMPLEX"

  Поставити питання

  Телефон: (056) 716-8803, 794-5710, (063) 257-1380, (066) 029-6135, (098) 540-6366

  Факс: (056) 794-5710

  Контактна особа: Пивоварова Марина Григорівна

  Адреса сайту: www.simplex.in.ua

  Місце навчання: м. Дніпропетровськ, вул. Шевченка, 6

  Агентство "Simplex" розпочало свою роботу в 2007 році і стрімко завоювало довіру на ринку освітніх програм і програм міжнародного обміну. Наші висококваліфіковані фахівці щодня допомагають молоді України стати ближче до ліпшого навчання, освоєння нових країн і придбання нового культурного досвіду. З 2010 року в Агентстві відкрито повноцінний офіційний Центр Сертифікації TOEFL, що дає можливість всім бажаючим підготуватися і здати міжнародний іспит TOEFL і отримувати відповідний сертифікат. Напрямки діяльності агенції Simplex: освітні програми за кордоном для різних вікових категорій, програми обміну для студентів, підготовка до іспиту і сертифікація TOEFL.

  Напрями навчання: - мовні курси з підготовки до іспиту TOEFL; - програми для школярів (шкільний рік, літні програми з вивчення мов за кордоном, навчання в мовних школах); - програми для студентів: Work and Travel USA, Camp USA; - програми для тих, хто не студент: Trainee/Internship, Au Pair

  Місце навчання: - Великобританія; - Німеччина; - Мальта; - Франція; - США; - Канада; - Австралія; - Ірландія; - Швейцарія; - Польща; - Чехія

  Тривалість курсу вивчення: від 2 тижнів

  Вартість за семестр: від 2400 грн

  Система знижок: діють сезонні акції на різні програми

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат про закінчення мовних курсів

  Додаткова інформація: Ми знайдемо відповідну програму для кожного клієнта "Simplex": - вивчення іноземних мов за кордоном для школярів, студентів і дорослих, звичайне і інтенсивне навчання, різні рівні; - MBA; - підготовка до іспиту TOEFL; - сертифікація TOEFL; - програма студентського обміну Work and Travel USA (літня робота і подорожі для студентів в США); - програма Au Pair (робота по догляду за дітьми); - багато інших програм на вибір.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору