Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "Studex"

  Компанія "Studex"

  Поставити питання

  Телефон: (095) 946-2666, (063) 356-1666, (057) 781-2978

  Контактна особа: Олексій

  Адреса сайту: studex.org.ua

  Місце навчання: м. Харків, вул. Багалія (Фрунзе), 3

  Ми займаємося міжнародними молодіжними програмами з 2006 року, постійно розвиваючись, знаходячи нових партнерів і відкриваючи нові програми та можливості для наших клієнтів. За час роботи за програмами нашими послугами скористалися понад 500 студентів та школярів. Якщо ви хочете отримати освіту за кордоном, цікаво провести канікули або отримати досвід роботи в закордонній компанії - менеджери освітньої агенції Studex дадуть вам вичерпну інформацію і допоможуть визначитися, яка саме програма вам підходить. Головний показник нашої роботи - це позитивні відгуки наших клієнтів. Нам дуже приємно, що участь у наших програмах стає одним з найяскравіших моментів в житті багатьох з них, що наші програми допомагають по-новому поглянути на світ, набути впевненості в собі, відчути самостійність і отримати неоціненний життєвий досвід! Ми віримо в те, що наші програми допоможуть зробити процес навчання в школі або ВУЗі більш повним, розширять кругозір і додадуть у ваше життя фарб!

  Напрями навчання: - мовні курси за кордоном (англійська, іспанська, італійська, французька, німецька); - підготовка до міжнародних іспитів TOEFL, IELTS, Cambridge exams; - літні мовні табори для дітей; - вища освіта за кордоном; - навчання та стажування в Канаді, Китаї, Франції; - підготовка до вступу у ВНЗ Німеччини, Чехії

  Місце навчання: - Канада; - США; - Німеччина; - Франція; - Чехія; - Польща; - Китай; - Австралія; - Великобританія; - Мальта; - Кіпр; - Туреччина; - Іспанія; - Італія

  Тривалість курсу вивчення: мовні курси: 1 - 48 тижнів; диплом бакалавра: 3 - 3,5 року; диплом магістра: 1 - 1,5 років

  Вартість за семестр: розраховується індивідуально

  Система знижок: індивідуальна система знижок

  Перелік документів, необхідних для виїзду: Видається в агентстві в залежності від країни

  Тип документа, що видається після навчання: Диплом, сертіфикат

  Додаткова інформація: Послуги, що надаються: - мовні курси за кордоном (англійська, іспанська, італійська, французька, німецька) - це найбільш ефективний спосіб вивчити іноземну мову, проживаючи і навчаючись безпосередньо в мовному середовищі; - підготовка до міжнародних іспитів TOEFL, IELTS, Cambridge exams; - літні мовні табори для дітей - прекрасна можливість подарувати вашим дітям незабутні канікули; це не тільки навчання мові, але і багата культурна програма з екскурсіями та спортивно-розважальними заходами; - вища освіта за кордоном, безумовно, стане наріжним каменем Вашої успішної кар'єри; - навчання та стажування в Канаді дозволять не тільки вивчити англійську мову і основи бізнес-етики, але і працювати в канадській компанії за гарну винагороду; - підготовка до вступу у ВНЗ Німеччини, Чехії - це пряма дорога до отримання престижного європейського диплому, визнаного у всьому світі.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору