Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Програми академічних обмінів ім. Фулбрайта в Україні

  Програми академічних обмінів ім. Фулбрайта в Україні

  Поставити питання

  Телефон: (044) 279-1850

  Факс: (044) 230-2060

  Адреса сайту: www.fulbright.org.ua

  Місце навчання: м. Київ, вул. Грушевського, 4, кімн. 305,

  Програма iмені Фулбрайта - це найстарiша i найбiльш вiдома у свiтi програма наукових обмiнiв. Вона дiє з 1946 року, нинi - у 155 країнах свiту. Спільними зусиллями з науковими спiльнотами iнших країн США створили програму, за якою науковцi, студенти та громадськi дiячi мають змогу побувати в Америцi, а американцi - в iнших країнах свiту. Понад 600 українських науковців провели провели наукове дослідження або отримали ступінь магістра в США та більше 400 американцiв займались дослiдницькою та викладацькою дiяльнiстю в Українi.

  Напрями навчання: - обмiн науковцями та дiячами культури. Fulbright Scholar Program; - обмiн студентами на рiвнi аспiрантури з гуманiтарних наук. Fulbright Graduate Student Program; - програма ім. Фулбрайта для молодих науковців. Fulbright Faculty Development Program; - стипендії для навчання в аспірантурі в університетах США.

  Місце навчання: - США.

  Перелік документів, необхідних для виїзду: Бланки анкет можна завантажити в електронному виглядi на сайті програми або отримати в Oфісі Програми ім. Фулбрайта, Центрах міжнародних обмінів в галузях освіти та науки та консультативних центрах "Освіта".

  Додаткова інформація: Діяльність випускників Програми: У 1999 році випускники Програми iм. Фулбрайта в Україні створили Фулбрайтівське товариство, яке стало невід’ємною частиною світової спільноти фулбрайтерів. Основні напрямки роботи товариства: поглиблення наукової діяльності; популяризація Програми ім. Фулбрайта; організація наукових конференцій та семінарів; впровадження фулбрайтівського досвіду в інтелектуальне життя України; розвиток зв’язків між американськими та українськими вченими.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору