Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Традиційна Російська школа фортепіано "Ecole Traditionnelle Russe de piano"

  Традиційна Російська школа фортепіано "Ecole Traditionnelle Russe de piano"

  Поставити питання

  Телефон: 41 78 612 97 23

  Факс: 41 22 793 26 59

  Контактна особа: Ясинська Тетяна, Djordje Milojkovic

  Адреса сайту: www.etrp.ch

  Місце навчання: Швейцарія, м. Женева, вул. Барболе, 2

  Наші переваги: - високоартистичне і професійне навчання фортепіано з можливістю отримання дипломів всіх рівнів; - підготовка до міжнародних конкурсів; - повна музична освіта; - проведення майстер-класів; - навчання як для професіоналів (пост-майстер) так і для новачків (бакалаврат).

  Напрями навчання: - школа фортепіано (бакалаврат, магістратура, післядипломне навчання (віртуоз-клас))

  Місце навчання: - Швейцарія

  Тривалість курсу вивчення: від 1 року до 6 років

  Вартість за семестр: від 2500 швейцарських франків/семестр (1.09-1.02)

  Система знижок: для членів однієї сім'ї знижка 3%

  Перелік документів, необхідних для виїзду: - диплом про закінчену музичну освіту (музична школа, училище, консерваторія тощо); - дипломи музичних конкурсів; - після вступу до школи - ви отримуєте офіційне запрошення на навчання і запитуєте візу для студентів, для отримання візи - документи на сайті посольства; - якщо навчання передбачається "з нуля" - запис в школу, запрошення від школи і стандартні документи на сайті посольства

  Тип документа, що видається після навчання: міжнародний диплом бакалавра, магістра

  Додаткова інформація: Традиційна Російська школа фортепіано заснована в Женеві відомим піаністом сербського походження Djordje Milojkovic, якого критики називають феноменом піаністики ХХІ століття. Як один з найкращих піаністів Югославії, у 1991 році Djordje Milojkovic продовжує своє навчання в Женеві під керівництвом відомої Марії Типо. Він відвідав майстер-класи у таких майстрів фортепіано: А. Валдма, Д. Башкірова, В. Крайнєва, В. Давидовича, М. Типо, Є. Фішера. Мав концерти у великих залах Санкт-Петербурга, Москви, Варшави, Амстердама, Женеви, Берна, Риму, Флоренції, Лондона, Філадельфії, Нью-Йорка. Зараз Djordje Milojkovic успішно поєднує безліч концертів з викладацькою діяльністю в "ECOLE TRADITIONNELLE RUSSE DE PIANO". Традиційна Російська школа фортепіано в Женеві - це прекрасна можливість отримати якісну музичну освіту за кордоном, розпочати кар'єру в Європі.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору