Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітнє агентство "InfoStudy"

  Освітнє агентство "InfoStudy"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 222-7876, (093) 498-0707, (066) 516-4953, (067) 603-7773

  Контактна особа: Тетяна

  Адреса сайту: infostudy.com.ua

  Місце навчання: м. Київ, вул. Пушкінська, 9а, оф. 5

  Освітнє агентство повного циклу послуг: - вища освіта; - підготовка до Університету; - мовні школи по всьому світу. Ми пропонуємо різноманітні освітні програми по всьому світу і здійснюємо повний супровід наших клієнтів на всіх етапах вступу та навчання.

  Напрями навчання: - вища освіта, середня освіта і мовні школи в різних країнах

  Місце навчання: - Канада; - США; - Великобританія; - Німеччина; - Чехія; - Австралія; - Нова Зеландія; - Швейцарія; - Польща

  Тривалість курсу вивчення: від 2 тижнів до 5 років

  Вартість за семестр: - вища освіта за кордоном: Канада від 13500 дол. на рік; США від 6000 дол. на рік; Швейцарія від 20000 дол. на рік; Німеччина - безкоштовна освіта; - вивчення мови від 700 дол. на тиждень на мовній підготовці в США

  Додаткова інформація: "Інфостаді" - це освітній проект, витоки якого були закладені 15 років тому. За ці роки ми уклали багато партнерських угод з відомими і престижними університетами, коледжами та мовними школами. Наші клієнти завжди отримують те, за чим прийшли в наш офіс. Ми розуміємо, що навчання - це запорука успіху в майбутньому житті, тому підходимо до підбору навчальних закладів професійно і відповідально. Наші цілі збігаються з цілями наших клієнтів. Наші консультанти і менеджери, використовуючи свій досвід, допомагають клієнтам у розробці програм вступу з максимальною віддачею, яка забезпечує успіх у майбутньому.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору