Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Школа бізнесу "International Business School at Vilnius University"

  Школа бізнесу "International Business School at Vilnius University"

  Поставити питання

  Телефон: (067) 542-6868, (+370 6) 853-8701

  Факс: (0542) 791-777

  Контактна особа: Ірина

  Адреса сайту: www.tvm.vu.lt

  Місце навчання: Sauletekio av/ 22. LT-10225, Vilnius. Lithuania

  Міжнародна бізнес школа при Вільнюському університеті пропонує програми бакалавра (російською та англійською мовами) та магістра (англійською мовою). Засновник Школи міжнародного бізнесу - Вільнюський університет, один з найстаріших університетів Європи. VU IBS послідовно прагне бути лідером на литовському ринку освіти, тому програми навчання постійно оновлюються, спираються на досвід світової науки. Міжнародний, сильний, винятковий колектив викладачів, який не тільки вчить, але і сам постійно вчиться. Чимала його частина успішно поєднує академічну діяльність з практичною роботою в бізнесі і передає цінний практичний досвід своїм студентам. Тісні зв'язки VU IBS із закордонними школами бізнесу - реальна можливість для участі в міжнародних програмах з обміну студентами. Всім студентам надається можливість навчання в кращих університетах Європи і світу.

  Напрями навчання: вища освіта: - бакалавр - Міжнародний Туристичний Бізнес RU/EN, Міжнародний Бізнес RU; - магістр - International Marketing and Trade EN

  Місце навчання: Вільнюс (Литва)

  Тривалість курсу вивчення: бакалавр - 3,5 роки, магістр - 1,5 роки

  Вартість за семестр: бакалавр - 3220 EUR /рік; магістр - 3450 EUR /рік

  Тип документа, що видається після навчання: диплом Вільнюського університету, можливо отримання подвійного диплома університетів Франції та Німеччини

  Додаткова інформація: Студенти мають можливість включитися в активне громадське, культурне і спортивне життя VU IBS. Студенти VU IBS користуються всіма бібліотеками та читальними залами Вільнюського університету, можуть оселитися в університетських гуртожитках. VU IBS першою серед вузів Литви отримала сертифікат стандарту якості ISO 9001:2008. Цей стандарт якості застосовується до підготовки, організації навчання та виконання вищих університетських і безперервних програм навчання. VU IBS підписала договори з 72 найкращими університетами та бізнес-школами світу. Щорічно понад 70 студентів VU IBS навчаються за кордоном за програмами обміну. В Школі міжнародного бізнесу Вільнюського університету щорічно навчаються понад 100 іноземних студентів.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  ↑ Вгору