Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "Think Poland"

  Компанія "Think Poland"

  Поставити питання

  Телефон: (093) 249-7354, (050) 287-8500

  Контактна особа: Надія

  Адреса сайту: www.thinkpoland.org

  Місце навчання: м. Львів, вул. Б. Лепкого, 10\9 (м. Тернопіль, м. Рівне, м. Вінниця, м. Хмельницький, м. Київ, м. Одеса)

  Компанія: - надає послуги по збору, підготовці документів та забезпечує вступ в вищі навчальні заклади Польщі; - співпрацює з кращими державними вузами Польщі, що забезпечує високу якість навчання та можливість міжнародного стажування та співробітництва. Головний офіс компанії знаходиться в Польщі в Варшаві, що гарантує підтримку студента протягом всього періоду навчання.

  Напрями навчання: вища освіта (бакалавр, магістр)

  Місце навчання: - Польща

  Тривалість курсу вивчення: від 3 до 5 років

  Вартість за семестр: договірна за послуги, вартість навчання в вузі - визначається вузом в залежності від спеціальності та мови навчання

  Перелік документів, необхідних для виїзду: надається безпосередньо клієнту після реєстрації на порталі

  Тип документа, що видається після навчання: диплом

  Додаткова інформація: Компанія отримала відзнаку "Кращий підприємець 2011 року" в сфері освітніх інтернет проектів. Компанія має офіси у Кракові, Любліні, Вроцлаві, Познані, Лодзі. Компанія має рекомендацію ПАН та позитивну оцінку та співфінансування ЄС.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору