Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Люблінська Політехніка

  Люблінська Політехніка

  Поставити питання

  Телефон: 48 (81) 538-4103, 538-4108, 538-4641, 538-4663

  Факс: 48 (81) 538-4657

  Адреса сайту: www.pollub.pl

  Люблінська Політехніка - один з п’яти державних навчальних закладів в нашому місті, але тільки один, який має технічний профіль. Привабливість університету виражається передусім високим рівнем навчання і сучасною освітньою пропозицією. Люблінська Політехніка пропонує освітні програми на ступінь ліценціату (бакалавр), інженера, маґістерському і докторському рівні. Більшість навчальних напрямків в Університеті має позитивну оцінку навчання Державної Акредитаційної Комісії. Випускники Політехніки дуже цінні на ринку праці не тільки в Польщі, але також в усій Європі. Окрім дидактичних занять з кваліфікованими науковими кадрами, студенти можуть поширювати свої вміння на різного типу курсах, зокрема на тему керування часом, асертивності, автопрезентації та індивідуально зустрітися з консультантом з питань працевлаштування, який допоможе у виборі кар’єрного розвитку.

  Напрями навчання: механічний відділ: - інженерія матеріалів; - механіка і будівництво машин; - транспорт; - менеджмент і інженерія виробництва відділ електротехніки і інформатики: - електротехніка; - інформатика відділ будівництва і архітектури: - архітектура і урбаністика; - будівництво відділ управління: - управління; - менеджмент і інженерія виробництва відділ інженерії середовища: - інженерія середовища відділ основ техніки: - технічно-інформаційне навчання; - математика

  Місце навчання: Польща

  Тривалість курсу вивчення: три або чотири семестри (залежно від напрямку навчання)

  Перелік документів, необхідних для виїзду: На навчання на другому кваліфікаційному рівні можуть бути прийняті іноземці, які засвідчують свою особу легалізованим або зазначеним апостилем дипломом, або іншим документом про вищу освіту за кордоном, який дає право на навчання на другому рівні навчання в країні, в якій був виданий, визнаним за рівнозначний з відповідним польським дипломом про закінчення навчання на першому освітньо-кваліфікаційному рівні, згідно із законодавством про нострифікацію дипломів про вищу освіту, отриманих за кордоном; хіба що звільнені на підставі цього законодавства від обов’язку нострифікації, або на підставі міжнародного договору. Особи, які не є громадянами Польщі, можуть бути прийняті на навчання, якщо: - мають візу або карту перебування, або інший документ, який дає право на перебування на території Республіки Польща; - виявляють добрий стан здоров’я, підтверджений довідкою від лікаря, в якій стверджено відсутність протипоказання для початку навчання на вибраному напрямку навчання; - мають страховий поліс в разі хвороби або внаслідок нещасних випадків на час навчання в Польщі або Європейську Карту Медичного Страхування або будуть застраховані в Національному Фонді Здоров’я Польщі від початку навчання. Умовою навчання в Люблінській Політехніці є знання польської мови на щонайменше задовільному рівні, тому іноземці можуть бути зараховані на навчання, яке проводиться польською мовою за умови: - закінчення річних підготовчих курсів до навчання польською мовою в навчальних закладах, визначених відповідним міністром вищої освіти або отримання сертифікату, який підтверджує знання польської мови, виданого Державною Комісією Підтвердження Знань Польської Мови як іноземної мови або отримання підтвердження Люблінської Політехніки (Приймальної Комісії Відділу), в якому вказано що підготовка і рівень знань польської мови кандидата дозволяють почати навчання. Документи, які підтверджують знання польської мови, вважаються також свідоцтва, дипломи або інші документи, підтверджуючі закінчення середньої школи, в якій навчання проводилося польською мовою.

  Тип документа, що видається після навчання: диплом

  Додаткова інформація: Набір на навчання проводиться двічі протягом навчального року - в рамках зимового набору (червень-вересень) та літнього набору (січень-лютий). Значна кількість наукових кіл створює можливість до поглиблення окремих галузей знань та практики в колективній роботі. Артистичні та спортивні організації також збагачують студентське життя на Політехніці. Органи Студентського Самоврядування з думкою про студентів циклічно організовують спортивні і культурні заходи: спортивні турніри, дні першокурсників чи Ювеналії, на яких виступають найзнаменитіші музичні гурти з Польщі і з-за кордону. В університеті діє також Erasmus, який займається обміном студентів і закордонними практиками студентів. Це дає можливість провести частину періоду навчання в університеті в одній з європейських країн, наприклад Португалії, Іспанії чи Німеччині. Корисне місцезнаходження університету полегшує справний доїзд до кожної частини міста. Всі об’єкти Політехніки знаходяться на одній території, як відділи, так і гуртожитки, бібліотека, поліклініка та їдальня. Люблінська Політехніка є гарантією приємного навчання в атмосфері співпраці та освіти, яка дає професію, цінну на ринку праці.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору