Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Міжнародний Союз Молоді (MSM Ukraine)

  Міжнародний Союз Молоді (MSM Ukraine)

  Поставити питання

  Телефон: +38 (044) 361-3044, +38 (044) 361-3244, +38 (095) 344-2241, +38 (096) 361-3044

  Контактна особа: Леся, Євгенія, Федір

  Адреса сайту: www.msmstudy.com

  Місце навчання: м. Київ, вул. Артема, 77 (оф. 730)

  Міжнародний Союз Молоді (MSM / МСМ) - це союз організацій з освіти, культури та спорту в Чеській Республіці. МСМ був заснований в 2007 році в столиці Чехії, місті Прага. За довгі роки роботи Міжнародний Союз Молоді гідно зарекомендував себе на ринку міжнародної освіти. Ми забезпечуємо сприяння і допомогу під час вступу іноземних студентів в кращі ВНЗ Чехії; організуємо канікулярні мовні програми в Празі з носіями чеської, англійської та німецької мов для підлітків і молоді, професійні стажування, спортивні програми; реалізуємо унікальні в світі програми: літній табір КВН в Празі, програми "Подвійних Дипломів", у нас своя власна літня і річна міжнародна футбольна академія. У міру розвитку нашого Союзу молоді стало очевидним - найголовніший напрям роботи з російськомовною молоддю - допомога при вступі до чеських ВНЗ, навчання чеської мови, знайомство з культурою та звичаями Чехії, адаптаційні програми. Крім того, практичні програми бізнес-освіти дозволяють молоді більш точно визначитися у своїй майбутній кар'єрі, незалежно від вивчаємої у ВНЗ спеціальності.

  Напрями навчання: - освітні програми; - літні мовні курси; - канікулярні програми; - спортивні програми

  Місце навчання: - Чехія; - США; - Великобританія; - Канада; - Мальта; - Кіпр; - Німеччина

  Тривалість курсу вивчення: від 2 тижнів до 1 року

  Додаткова інформація: Наші переваги: - власні та унікальні програми; - надання найбільш ефективної підготовки за розумну ціну; - комплексне інформаційне обслуговування наших клієнтів; - допомога з усіх питань проживання в Чехії; - допомога з працевлаштуванням в Чехії; - постійний контакт зі студентами. Слоган МСМ "Для освіти і спорту немає меж!"

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору