Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "Бритур Україна"

  Компанія "Бритур Україна"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 390-0999

  Факс: (044) 390-0992

  Контактна особа: Наталія

  Адреса сайту: www.britur.com.ua

  Місце навчання: м. Київ, вул. Малопідвальна, 4

  Компанія "Бритур України" - київське представництво провідного британського туроператора "Russian London Ltd.". Наша компанія працює багато років в сфері туризму і освітніх послуг за кордоном і обслуговує як українських, так і зарубіжних туристів. Високий рівень обслуговування - це наша спеціалізація!

  Напрями навчання: - літні табори; - мовні школи; - курси англійської мови для дорослих та дітей; - навчання в коледжах, університетах, школах-інтернатах

  Місце навчання: - Англія; - Ірландія

  Тривалість курсу вивчення: за вибором клієнта, мінімум тиждень

  Вартість за семестр: в залежності від обраної програми, ціни від 80 до 1000 фунтів за тиждень

  Система знижок: компанія проводить акції

  Перелік документів, необхідних для виїзду: стандартний набір документів для навчальної візи до Великобританії

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат про проходження курсів, диплом

  Додаткова інформація: Крім освітніх програм ми раді запропонувати наступні послуги: - готелі та апартаменти в Лондоні і Великобританії зі знижками до 40%; - візова підтримка ("візи під ключ", запрошення, консультації, заповнення анкет, отримання документів з Британського Візового Центру); - трансфери з російськомовними і англомовними водіями у Великобританії для індивідуальних туристів і груп; - екскурсії з російськомовними та англомовними гідами для індивідуальних туристів і груп; - усні та письмові переклади; - імміграція до Великобританії (юридичний супровід та консультації); - нерухомість у Великобританії (пошук, оформлення, обслуговування, інвестиції, іпотека); - VIP-послуги і розваги (квитки, приватні вечірки, резервація ресторанів і багато інших ваших забаганок); - бронювання авіа та автобусних квитків; - роумінгові карти (Travel SIM).

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору