Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Міжнародне агентство "UpTravel"

  Міжнародне агентство "UpTravel"

  Поставити питання

  Телефон: (0562) 34-86-44

  Факс: (098) 654-1224

  Контактна особа: Юлія

  Адреса сайту: www.smartup.dp.ua

  Місце навчання: м. Дніпропетровськ, вул. Глінки, 17, 3 поверх

  Міжнародне агентство UpTravel було засновано в 2009 році і пропонує освітні та туристичні програми по всьому світу для дітей і дорослих. Консультанти агентства відвідують мовні заклади за кордоном, тому можуть запропонувати великий спектр високоякісних програм з хорошими умовами проживання та навчання. Ми постійно відстежуємо якість послуг пропонованих мовними школами та співпрацюємо тільки з найкращими. Наші клієнти отримують кваліфіковані консультації по оформленню візових документів, вигідними тарифами перельоту і медичного страхування.

  Напрями навчання: - Мовні курси для рівнів від початкового до просунутого - Іноземна мова для бізнесу - Академічний іноземну мову - Підготовка до здачі міжнародних сертифікатів - Курси підвищення кваліфікації для викладачів - Канікулярні програми для дітей - Канікулярні програми діти + батьки - Канікулярні програми для дітей англійська + футбол - Канікулярні програми для дітей іспанська + футбол

  Місце навчання: - Австралія; - Америка; - Великобританія; - Німеччина; - Італія; - Іспанія; - Мальта; - Нова Зеландія; - Франція; - Африка.

  Тривалість курсу вивчення: Від 2-х тижнів

  Вартість за семестр: Від $ 300

  Система знижок: 5% для постійних клієнтів

  Тип документа, що видається після навчання: Сертифікат

  Додаткова інформація: Наші послуги: - Консультаційні послуги - Бронювання програми (сім'я, резиденція, апартаменти, готель) - Підбір та бронювання житла - Візова підтримка - Медична страховка - Бронювання авіаквитків - Організація трансферів - Контакт з навчальним закладом на протязі всього курсу навчання - Супровід груп кваліфікованими співробітниками агентства - Складання та бронювання екскурсійної програми - Проведення семінарів спрямованих на ознайомлення зі школою і країною планованої поїздки - Мовні експрес-курси, індивідуально розроблені для тих, хто не впевнений у собі перед поїздкою.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  ↑ Вгору