Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітня компанія "Eruditus"

  Освітня компанія "Eruditus"

  Поставити питання

  Телефон: (057) 716-9121, (097) 181-2121

  Факс: (057) 716-9121

  Контактна особа: Павліченко Марина

  Адреса сайту: www.eruditus.com.ua

  Місце навчання: м. Харків, вул. Донець-Захаржевського, 5

  Компанія "Eruditus" пропонує якісні консультації по всіх видах освіти за кордоном. Якщо Ви ще не знаєте, що таке освіта за кордоном, ми з радістю розповімо Вам про всі переваги навчання за кордоном. Наша команда активно бере участь у міжнародних конференціях, виставках та ярмарках, регулярно відвідує тренінги, присвячені ефективній організації освітніх поїздок за кордон. Ми складаємося в договірних відносинах з кращими навчальними закладами та навчальними компаніями світу, що дозволяє надавати нашим клієнтам найбільш актуальну і достовірну інформацію про наших партнерів за кордоном.

  Напрями навчання: - освіта за кордоном; - вища освіта; - магістратура за кордоном; - мовні курси для дітей, молоді та дорослих

  Місце навчання: - Австралія; - Англія; - Швейцарія; - Канада; - Німеччина; - США; - Іспанія; - Італія; - Чехія; - Франція

  Тривалість курсу вивчення: від 1 тижня до 6 років

  Вартість за семестр: в залежності від програми

  Система знижок: постійним клієнтам

  Тип документа, що видається після навчання: диплом, сертифікат (залежно від програми)

  Додаткова інформація: За результатами успішної участі в форумі з міжнародної освіти ICEF WorkShop в Берліні освітня компанія "Eruditus" отримала офіційне визнання та акредитацію ICEF. Статус ICEF Agency і унікальний номер 2048 - офіційне підтвердження професійної діяльності компанії "Eruditus" і чудовою репутації серед закордонних партнерів, а також наших клієнтів!

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору