Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Міжнародна громадська організація "WIP Klub"

  Міжнародна громадська організація "WIP Klub"

  Поставити питання

  Телефон: (0432) 603-205

  Контактна особа: Шеремета Ольга Тимофіївна

  Адреса сайту: www.wip-klub.de

  Місце навчання: м. Вінниця, вул. Соборна, 11 (офіс 211)

  "WIP Klub" - Міжнародна громадська організація. В Україні клуб зареєстрований 18 січня 2010 року. В рамках клубу, для українських бізнесменів і підприємців, діє програма навчання та пошуку партнерів в Німеччині, проводяться безкоштовні тренінги для персоналу різних рівнів, семінари та партнерські зустрічі для керівників в Україні та Німеччині. З серпня 2012 Клуб є офіційним представником Німецької Академії Управління та Економіки (DAVW). Німецька Академія Економіки та управління - це відомий навчальний заклад у галузі зовнішньоекономічних відносин. Академія знаходиться в м. Ганновер. На базі Академії, для членів клубу, діє державна програма навчання з подальшим працевлаштуванням або просуванням/створенням свого бізнесу в Німеччині.

  Напрями навчання: - фахівець в сфері імпорту/експорту; - фахівець з організації виробництва; - фахівець у сфері зовнішньоекономічних відносин; - фахівець з персоналу на виробництві

  Місце навчання: - Німеччина

  Тривалість курсу вивчення: 16 місяців

  Вартість за семестр: для членів клубу безкоштовно

  Перелік документів, необхідних для виїзду: документи, які затребує посольство

  Тип документа, що видається після навчання: офіційний диплом міжнародного зразка

  Додаткова інформація: Програма навчання і стажування триває 16 місяців, з яких 4 місяці активно вивчається німецька мова, а по вихідних проходить навчання в Академії. Протягом цього часу в Академію приїжджають керівники різних німецьких підприємств, представляють на семінарах свої компанії і серед тих, хто навчається знаходять майбутніх співробітників для стажування і роботи. Слухачі Академії проходять стажування на підприємстві і по вихідних днях навчаються в Академії. Стажування оплачується в розмірі від 700 до 1500 євро на місяць. По закінченні навчання Ви отримуєте офіційний диплом міжнародного зразка і можете: - залишитися працювати на підприємстві Німеччини, але вже як повноцінний співробітник з європейською заробітною платою і соціальними пільгами; - повернутися на керівну посаду в офіційне представництво німецької компанії в Україні або стати офіційним представником компанії; - працювати самостійно, скориставшись держдотаціями для відкриття власної справи в Німеччині; - обрати свій власний шлях.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору