Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітнє агентство "INSA"

  Освітнє агентство "INSA"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 364-0779

  Адреса сайту: yourinsa.com

  Місце навчання: м. Київ

  Ми допоможемо вам вибрати як основні програми у сфері вищої освіти - бакалаврські та магістерські, так і додаткові - підготовчі курси до вступу, мовні курси. Якщо ж вам необхідно пройти короткострокову інтенсивну підготовку з профільних предметів, пропонуємо вашій увазі короткі академічні курси за кордоном або триваліші у часі - професійні кваліфікації у сферах бухгалтерського обліку, фінансів, маркетингу та багатьох інших. Для тих, хто не має часу або можливості поїхати на навчання за кордоном, однак бажає отримати знання західного зразка, фахівці компанії INSA нададуть консультативну допомогу у виборі навчальних он-лайн програм.

  Напрями навчання: - бакалаврат; - магістратура; - МВА; - підготовчі курси до бакалаврату; - підготовчі курси до магістратурі; - короткі академічні програми; - професійні кваліфікації; - мовні курси від 16+; - он-лайн уроки англійської; - он-лайн освіта; - тури вузами

  Місце навчання: - Великобританія; - Канада; - США; - Австралія; - Нідерланди; - Польща; - Чехія; - Швейцарія; - Італія; - Німеччина; - Франція; - Ірландія; - Нова Зеландія; - Норвегія; - Литва; - Естонія; - Китай

  Додаткова інформація: "INSA Independent Student Advisors" - це єдине освітнє агентство, всі консультанти якого є випускниками західних вузів. Співробітники компанії INSA надають експертні консультації з питань вищої освіти за кордоном. Експерти агентства мають не тільки досвід вступу та навчання в закордонних ВУЗах, а й побудови кар'єри з дипломом західного університету і, отже, допоможуть вам досягти ваших життєвих цілей за допомогою освіти за кордоном.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору