Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Міжнародне студентське агентство "English in London"

  Міжнародне студентське агентство "English in London"

  Поставити питання

  Телефон: +44 (0) 7506293076

  Контактна особа: Жанна

  Адреса сайту: www.elStudents.com

  Місце навчання: 19 George Eliot House, 169A Vauxhall Bridge Road, SW1V 2SR, London, UK

  Навчальні заклади з якими ми працюємо надають своїм студентам широкий спектр послуг: - місця проживання під час навчання в гуртожитку, студентської резиденції або в англійській сім'ї; - соціальні програми (різні громадські заходи); - зустріч студента, що прибуває в аеропорту. Великий вибір програм, можливість їх комбінувати, а також невисокі ціни у поєднанні з якісним навчанням. Все це ви безсумнівно знайдете в навчальних закладах з якими ми працюємо. Всі навчальні заклади з якими ми працюємо мають високі стандарти освіти, а також акредитовані Британською Радою та English UK.

  Напрями навчання: - мовні курси для дітей, молоді та дорослих; - бізнес-курси

  Місце навчання: - Великобританія

  Тривалість курсу вивчення: необмежена тривалість курсу навчання

  Вартість за семестр: від 20 фунтів стерлінгів в залежності від курсу

  Система знижок: в залежності від тривалості курсу ми надаємо 5-10% знижку на вартість навчання (ніяких комісій зверху, ніякої додаткової плати, навпаки ви отримуєте знижку)

  Перелік документів, необхідних для виїзду: в залежності від типу візи список документів на навчання в Англію різний, наприклад: - заповнена анкета; - копія паспортa; - сертифікат рівня англійської; - рахунок у банку; - мотиваційний лист навчальний заклад надає повний список документів при подачі заяви на навчання

  Тип документа, що видається після навчання: сертификат

  Додаткова інформація: "English in London" пропонує широкий вибір курсів вивчення англійської мови за найнижчими цінами, в кращих школах і коледжах Англії. Ми допоможемо вибрати програму навчання і мовний курс в навчальному закладі Англії у відповідності з вашим бажанням, бюджетом і часом. Впевненість у нашої підтримці і допомозі за будь-яких виникаючих проблем як при підготовці до приїзду, так і під час перебування у Великобританії - наші клієнти можуть безпосередньо звернутися рідною мовою до нас, адже ми знаходимося в самому серці Великобританії - Лондоні. General English/Стандартний курс - від £75 до £260, 6-30 годин на тиждень. Інтенсивний курс - від £115 до £245, 15 - 30 годин на тиждень. General English PLU/Стандартний курс + (комбінований курс) - від £150 до £190, 15 - 30 годин на тиждень. Бізнес англійська курс - від £155 до £170, 15 години на тиждень. Розмова і вимова курс - від £155 до £170, 10 - 20 годин на тиждень. Підготовка до екзаменів (IELTS, FCE, CAE, CPE, TOEFL, ESOL) - від £155 до £170, 15 години на тиждень. Літні курси англійського язикa для дітей £750, 21 годину на тиждень. Сніданок, обід, вечеря, проживання, навчання, розважальні програми, екскурсії щосуботи - включені у вартість. Індивідуальні заняття (Teт-a-Teт) - £25 - £55 за 1 урок. Скайп уроки - від £20 до £35 за 1 урок.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору