Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітнє агентство "Euro-study"

  Освітнє агентство "Euro-study"

  Поставити питання

  Телефон: (063) 200-4001, (096) 933-5353, 48787423509

  Контактна особа: Артем

  Адреса сайту: euro-study.info

  Місце навчання: м. Рівне, вул. Данила Галицького, 19 (офіс 313)

  Компанія "Euro-study" - офіційний представник в Україні більше 15-ти польських ВНЗ. 100% гарантія вступу. Надходження без співбесіди та вступних іспитів і навіть без ЗНО. Можливість навчання польською та англійською мовами. Ми допоможемо Вам вивчити польську мову і вступити без проблем у будь польський університет.

  Напрями навчання: - вступ до ВНЗ Польщі

  Місце навчання: - Польща

  Тривалість курсу вивчення: 3 роки бакалавр, 2 роки магістратура

  Вартість за семестр: від 7500 грн на рік

  Тип документа, що видається після навчання: диплом

  Додаткова інформація: Польська освіта має ряд переваг: - лінгвістична близькість польської мови до української, російської, білоруської; - дуже вигідна локалізація; - європейський диплом визнається в країнах ЄС і дуже цінується в Україні та інших країнах СНД; - перспектива кар'єрного росту; - можливість проходження практик в інших країнах ЄС; - вартість навчання в Польщі часто нижча, ніж в Україні; - висока якість і актуальність знань; - можливість обміну студентів по міжнародних програмах; - вартість проживання в Польщі трохи нижче, ніж в Україні.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  ↑ Вгору