Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітнє агентство "Osvita4u"

  Освітнє агентство "Osvita4u"

  Поставити питання

  Телефон: (067) 537-9773, (050) 413-1800

  Контактна особа: Ірина, Марина

  Адреса сайту: www.osvita4u.com.ua

  Місце навчання: м. Київ, вул. Жилянська, 59 (оф. 205)

  "Osvita4u" є прямим представником безлічі європейських Вузів і мовних центрів, забезпечуючи "пряму" ціну на освіту без усіляких накруток, ми допоможе Вам зібрати всі необхідні документи за Вас, для того щоб Ви поступили в Університет своєї мрії. Наша команда професіоналів є не просто спеціалізованим агентством з навчання за кордоном, але, і головним чином, ми є консультантами Вашої кар'єри, щоб "не просто" виїхати вчитися за кордон, ми допомагаємо планувати Ваше майбутнє, знаючи, які професії є найбільш затребуваними і високооплачуваними. "Osvita4u" спеціалізується на якісній, престижній, але в той же час недорогій освіті в Європі: а саме, на програмах підготовки до вступу в ВНЗ в Іспанії, Італії, Греції, Німеччини, Чехії та Швейцарії, що в наслідку гарантує практично вільне володіння мовою і недорогу, а іноді і безкоштовну вищу освіту в зазначених країнах.

  Напрями навчання: - підготовка до вступу в ВНЗ; - курси іноземних мов; - табори з вивченням мови; - практика

  Місце навчання: - Іспанія; - Італія; - Греція; - Німеччина; - Чехія; - Швейцарія; - Литва; - Естонія; - Латвія; - Китай; - США; - Канада; - Португалія; - Польща; - Голландія; - Норвегія; - Франція; - Бельгія; - Данія; - Австрія

  Тривалість курсу вивчення: в залежності від програми навчання

  Вартість за семестр: вираховується індивідуально

  Система знижок: індивідуальна система знижок

  Перелік документів, необхідних для виїзду: складається індивідуально

  Тип документа, що видається після навчання: диплом

  Додаткова інформація: Наша компанія ексклюзивно представляє програму вступу в найсильніші Вузи Португалії та навчання англійською мовою, які супроводжуються обов'язковою практикою і дуже високим відсотком працевлаштування, також ми гарантуємо вступ у вищі навчальні заклади на сонячному Кіпрі, в "Osvita4u" зосереджена прекрасна база державних і приватних університетів Польщі , і всіх країн Прибалтики: Литва, Естонія і Латвія, де безліч можливостей отримати європейський диплом англійською мовою і за дуже прийнятні гроші. "Osvita4u" з особливою ретельністю відбирає мовні курси вивчення англійської, німецької, іспанської, французької та італійської мов як для дорослих, так і для дітей, маючи завжди в наявності прекрасні пропозиції в літніх таборах і мовних центрах за суміщенням вивчення мови на літні, зимові та весняно-осінні канікули. "Osvita4u" - освітнє агентство повного циклу, і, відповідно, ми можемо запропонувати хороші програми по стажуванню (Internship) в Європі, Китаї, США та Канаді під Ваш індивідуальний запит. Неймовірно цікаві програми стажувань в ОАЕ. І, звичайно ж настільки знамениті програми обміну як Work and Travel USA, Au Pair в США, Німеччині, Норвегії, Голландії, Данії, Австрії, Франції та Бельгії, Working Holiday Canada, практика на круїзних лайнерах.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору