Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "LifeInvest Education"

  Компанія "LifeInvest Education"

  Поставити питання

  Телефон: +32 4933 415 79

  Контактна особа: Столеров Андрій

  Адреса сайту: www.lifeinvestedu.com

  Місце навчання: Doornelei 2/2B, 2018 Antwerpen, Belgium

  LifeInvest Education - це група професійних юристів і фахівців у сфері освіти, що надають послуги з підбору програм навчання в Бельгії і Голландії "під ключ". Перебуваючи в Бельгії, ми здійснюємо безпосередній контроль за ходом розгляду документів та оперативно реагуємо на будь-які питання, що виникають в процесі затвердження документів вузом, а також при розглядs візової заяви у МЗС Бельгії/Голландії. Нашою основною перевагою є: наявність зв'язків у навчальних та державних закладах Бельгії/Голландії, а також глибоке знання місцевої специфіки, що дозволяє в найкоротші терміни, максимально точно і з мінімальними витратами, підібрати навчальну програму для клієнта, виходячи з його потреб та можливостей.

  Напрями навчання: - мовні курси (голландський, французький, німецький); - вища освіта (бакалавр, магістр); - корпоративні курси (короткострокові і довгострокові); - індивідуальні програми навчання; - семінари, трейнінг; - MBA

  Місце навчання: - Бельгія; - Голландія

  Тривалість курсу вивчення: від 1 дня до 5 років

  Система знижок: за домовленістю

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору