Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітнє агентство "Karandash"

  Освітнє агентство "Karandash"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 332-9790, (063) 247-0927, (050) 313-1021, (096) 960-3680

  Контактна особа: Христина Несен

  Адреса сайту: www.karandash.ua

  Місце навчання: м. Київ, вул. Артема, 14, оф. 7

  Освітня агенція Karandash - лідер серед українських студентів, які їдуть навчатися за кордон. - Пропонуємо курси англійської, німецької, італійської, французької, польської та іспанської з повним зануренням у мовне середовище. Допомагаємо вчитися для задоволення, для кар'єри і для імміграції. - Співпрацюємо з дитячими таборами в 12 країнах світу. Працюємо тільки з перевіреними партнерами, не пропонуємо Вам те, куди не поїхали б самі або не відправили б свою дитину. - Допомагаємо дітям вступити в елітні школи-пансіони в Англії, США, Канаді та Австрії і отримувати шкільну освіту найвищого рівня. - Супроводжуємо студентів до ВНЗ за кордоном з моменту першого дзвінка в наш офіс і до отримання диплома через 4 роки. Проходимо весь шлях вступу разом з вами.

  Напрями навчання: - Дитячі програми на канікули; - Мовні курси в 25 країнах світу (для студентів і дорослих); - Вища освіта за кордоном і підготовка до вступу; - Середня освіта в іноземних школах; - Тури по університетах; - Сімейні програми; - Бізнес курси (для менеджерів); - Програма культурного обміну Nacel - навчання в зарубіжній школі від 4 тижнів!

  Місце навчання: - Канада - Голандія - Німеччина - Англія - США - Чехія - Швейцарія - Австрія - Іспанія - Італія - Польща - Франція.

  Тривалість курсу вивчення: від 2-х тижнів

  Вартість за семестр: від 129 євро

  Додаткова інформація: Karandash - офіційний представник більш ніж 400 шкіл, коледжів і університетів Європи, Канади та США. У Міністерстві освіти і науки за кордоном відчуваємо себе як риба у воді. Беремо участь в освітніх виставках та особисто відвідуємо школи. Акредитовані EAQA (European Association of Quality Agencies) і Quality English. Тільки за 2015 рік відвідали 3 найбільших світових виставки ICEF 2015 року, Alphe, Study World.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору