Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітня компанія "Бізнес-Тур"

  Освітня компанія "Бізнес-Тур"

  Поставити питання

  Телефон: (062) 304-2538, (063) 290-5355, (067) 874-2198, (066) 428-3840

  Контактна особа: Ольга, Аліна

  Адреса сайту: www.biznes-tur.com.ua

  Місце навчання: м. Донецьк, пр-т Ватутіна, 33а, 2 поверх, офіс 203 (Ворошиловський р-н)

  Освітня компанія "Бізнес-тур" буде рада допомогти Вам пройти навчання та оновити, актуалізувати свої знання, отримати новий європейський досвід, зрозуміти тенденції та напрямки розвитку в областях, що цікавлять Вас, в кращих бізнес-школах Європи. У свою чергу, це допоможе Вам створити незаперечну перевагу серед інших претендентів для отримання гідної і високооплачуваної роботи. Наша компанія є освітньою компанією і навчання на короткострокових курсах провідних європейських бізнес-шкіл - це наш основний напрямок. Вся культурна, розважальна або пізнавальна програма, яку ми пропонуємо, є виключно бонусною програмою, яка переважно пов'язана з основною програмою навчання.

  Напрями навчання: - курси підвищення кваліфікації

  Місце навчання: - Іспанія; - Нідерланди; - Данія; - Бельгія; - Італія; - Німеччина; - Франція

  Вартість за семестр: від 1105 (автобусний тур), від 850 (авіапереліт, без авіаквитків)

  Перелік документів, необхідних для виїзду: стандартний пакет документів для шенгенської візи (детально див. на сайті)

  Тип документа, що видається після навчання: по закінченні навчання учасники курсів отримають офіційний сертифікат бізнес-школи про проходження навчання

  Додаткова інформація: Коротко позначимо основні унікальні моменти, які пов'язані з навчанням на пропонованих короткотермінових курсах в бізнес-школах Європи: - Сам курс навчання розрахований на 4-5 днів, що не зажадає від Вас тривалої перерви в роботі. Для проходження курсів буде достатньо самої звичайної двотижневої відпустки. - Від Вас абсолютно не потрібне знання англійської мови. На курсах буде присутній наш перекладач, який буде переводити всі лекції на російську мову. - Ми повністю беремо на себе всі питання доставки Вас комфортабельним автобусом до місця навчання і назад. Питання проживання в дорозі і на курсах в готелях 2 - 3 * також повністю бере на себе наша компанія. - Наша компанія вирішує всі питання з отриманням шенгенських віз. Від учасника курсів потрібно лише надати необхідний пакет документів. - Ми надамо Вам можливість за маршрутом руху (в залежності від країни перебування обраної бізнес-школи) побачити найкрасивіші міста Європи. У Вас буде час не тільки дізнатися багато цікавого з ознайомчої екскурсії, а й у вільний час, щоб прогулятися по ним або зробити невеликий шопінг. - В якості бонусної програми до навчання ми пропонуємо дійсно унікальну можливість - відвідування ряду європейських промислових підприємств. Коло підприємств дуже різноманітне, починаючи від нафтопереробних і автоскладальних заводів і закінчуючи вітроелектростанціями і найбільшими світовими ритейлерами. Все залежить від країни та обраної бізнес-школи. На нашому сайті представлені короткострокові курси, які є найдоступнішими у фінансовому плані для учасників цих курсів. Якщо Ви хочете замовити курси, які будуть більш тривалими, індивідуальну тему чи навчання в конкретній бізнес-школі - ми зможемо виконати будь-яке Ваше побажання і запропонувати найкращий варіант навчання.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору