Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Навчальний центр "Native Speaker"

  Навчальний центр "Native Speaker"

  Поставити питання

  Телефон: (098) 754-0209

  Адреса сайту: www.native-speaker-tutors.com.ua/study-in-england/

  Місце навчання: м. Київ, вул. Ярославів Вал, 29в, оф. 5 (ст. м. Золоті Ворота)

  Вчіть англійську в кращих школах по всій Англії. У нас є багато різних варіантів для вас. Ось основні причини з яких студенти обирають навчання саме в Великобританії: - кращі приватні та інтернаціональні школи; - літні школи для дітей та підлітків; - престижні і всесвітньо відомі університети; - кращі англійські мовні школи в світі; - бізнес англійська або загальна англійська - у нас є курс який підійде кожному; - можливість розвивати ваш індивідуальний потенціал, лідерські та командні здібності; - можливість глибокого вивчення професії такі як - медицина, право, фінанси, мистецтво; - збільшити свій шанс в отриманні престижної роботи у всьому світі і на батьківщині; - вступаючи в приватну школу у Великобританії (різні варіанти).

  Напрями навчання: - короткі мовні курси (для підлітків, дітей і дорослих); - навчання в приватних школах і університетах Англії

  Місце навчання: - Англія; - Ірландія; - Канада; - Мальта; - Австралія

  Тривалість курсу вивчення: від 2 тижнів до 1 року

  Вартість за семестр: $500-1500 / тиждень

  Система знижок: знижки для тривалих курсів

  Перелік документів, необхідних для виїзду: віза і авіаквиток

  Тип документа, що видається після навчання: Certificate of completion, IELTS and Cambridge English proficiency tests, certificate, degree courses (university), professional certification (ACCA, CIMA, etc.)

  Додаткова інформація: Вам або (якщо у вас сім'я) вашим дітям потрібна освіта у Великобританії? Ми вам допоможемо в Києві організувати навчання в Великобританії: віза, вибір відповідного курсу, англійська підготовка перед вашим виїздом закордон, адміністративна підтримка в ефективних переговорах з потенційними школами та університетами. Як результат - успішний вибір, успішне навчання, успішна кар'єра. І останнє, але не менш важливе. Ми даємо корисну інформацію і встановлюємо чіткий план до дії.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору