Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Міжнародна програма "New York College Group"

  Міжнародна програма "New York College Group"

  Поставити питання

  Телефон: +30 210 3225961 - Афины, +30 2310889879 - Салоники

  Факс: +30 210 3233337 - Афины, +30 2310835211 - Салоники

  Контактна особа: Дикун Ольга Юріївна

  Адреса сайту: www.nyc.gr

  Місце навчання: 38, Amalias Avenue, 10558 Athens, Greece; 6 Katsimidi Str., Efklidis area , 546 39 Thessaloniki

  New York College пропонує Foundation, Bachelor's, Master's, MBA and PhD дипломи в широкому діапазоні дисциплін в академічному співробітництві з університетами США та Європи: - THE STATE UNIVERSITY OF NEW YORK; - EMPIRE STATE COLLEGE (США); - THE UNIVERSITY OF GREENWICH (Великобританія); - THE UNIVERSITY OF BOLTON (Великобританія); - NATIONAL AMERICAN UNIVERSITY (США); - ECOLE SUPERIEURE DE GESTION (Франція); - UNIVERSITE CAPITOLE 1 TOULOUSE (Франція). New York Colleg в Афінах і Салоніках має ліцензію від Міністерства освіти Греції, і визнаний Британською радою (BAC) вищим навчальним закладом.

  Напрями навчання: - Business; - Finance; - Marketing; - Human Resources; - Logistics; - Psychology; - International Relations; - Computer Engineering; - English Language; - Special Education; - Tourism and Shipping

  Місце навчання: - Греція

  Тривалість курсу вивчення: від 1 до 4 років

  Вартість за семестр: бакалавр: 7500-8000 євро, магістр: 10000-13500 євро

  Перелік документів, необхідних для виїзду: - заява на навчання; - медична страховка; - копія паспорта; - довідка про несудимість; - сертифікат володіння англійською мовою; - копія диплома про попередній освітній кваліфікаційний ступень

  Тип документа, що видається після навчання: - Bachelor's: BSc or BA; - Master's: MA, MSc, Mphil, MBA; - PhD (залежно від програми)

  Додаткова інформація: New York College допомагає іноземним студентам у виборі місця проживання в різних районах Афін і Салоніках. Як тільки ваша заява на навчання буде розглянута і ви будете прийняті за обраною вами програмою. Міжнародне бюро запропонує вам і вишле список найбільш зручних і доступних місць проживання. Вашим вибором будуть надані тихі, безпечні житлові райони, розташовані поряд з освітнім кампусом і регулярно обслуговуються міським транспортом. У вас буде можливість вибору житла (мебльованих студій, однокімнатних або двокімнатних квартир). Після прибуття до Греції вас буде зустрічати один з наших співробітників, який супроводить вас до вибраного вами місцем проживання, надасть допомогу в підписанні на оренду. Договори, як правило, в Греції укладаються на один рік і перших два місяці проживання оплачуються заздалегідь. Електрика, опалення і послуги телефонного зв'язку оплачуються окремо і не включені у вартість оренди. Вибираючи Афіни або Салоніки ви зможете наблизитися до приголомшливої і унікальної природи Греції, до її багатої історії. Ви зможете ближче познайомитися з культурою сучасної Греції, насолодитися її жвавим нічним життям. Взяти участь у різних культурних заходах, відчути ауру цієї древньої землі і відчути різноманітні ритми грецького життя.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору