Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Спілка Поляків міста Києва

  Спілка Поляків міста Києва

  Поставити питання

  Телефон: +38 (097) 476-3232, +38 (097) 464-0827

  Контактна особа: Юлія Спориш

  Адреса сайту: www.zpk.com.ua

  Місце навчання: м. Київ: вул. Глибочицька, 16, оф. 11; вул. Лютеранська, 3, оф. 53

  Спілка Поляків міста Києва, громадська організація, що об'єднує всіх, хто цікавиться польською мовою, культурою та історією. Курси польської мови, безкоштовне навчання в гімназії/ліцеї/технікумі в Польщі, дитячий табір з вивчення польської мови, підготовка до співбесіди на Карту Поляка.

  Напрями навчання: - безкоштовне навчання в гімназії/ліцеї/технікумі

  Місце навчання: - Польща

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Безкоштовне навчання в польських школах та технікумах ?для учнів від 7 класу. Протягом всього навчання Ваші діти: - безкоштовно навчаються в польських школах та технікумах; - забезпечені гуртожитком та триразовим харчуванням 24/7; - мають обов'язкове медичне страхування; - знаходяться під наглядом українських опікунів, які утримують контакт з Вами і допомагають у вирішенні питань у школі, слідкують за здоров'ям групи, та супроводжують при перетині кордону, тощо. Перелік спеціальностей, при навчанні в технікумах: - технік туризму (проектування, координація, нагляд туристичного руху); - технік агробізнесу (приготування до проектування, організації та ведення економічної діяльності в сфері агробізнесу); - технік економіки; - технік експедитор; - технік харчування та гастрономічних послуг; - технік механік; - технік автомобілів; - технік будівництва; - технік інформатики; - технік геодезист; - технік устаткувань та систем відновлюваної енергетики; - технік ветеринарії; - технік фотографії.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору