Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Український Центр Європейської Освіти (UCEE)

  Український Центр Європейської Освіти (UCEE)

  Поставити питання

  Телефон: (044) 360-4915

  Контактна особа: Хитров Олександр Вікторович

  Адреса сайту: www.ukrcee.com

  Місце навчання: м. Рівне, вул. Драгоманова, 32, оф. 13

  Український Центр Європейської Освіти (UCEE) з 2011 року об’єднує тих, хто прагне бачити Україну в європейському освітньому просторі, щоб отримувати якісну освіту та будувати успішну кар’єру. Ми прагнемо надавати детальну інформацію про можливості українців щодо отримання освіти за межами України.

  Напрями навчання: - мовні школи в Польщі та Чехії; - бакалаврат, магістратура в Польщі; - освітні інфотури

  Місце навчання: - Польща; - Чехія

  Тривалість курсу вивчення: 1-3 тижня

  Вартість за семестр: 200-800 євро

  Система знижок: у разі підписання договору про рекрутацію до ВНЗ Польщі, абітурієнт отримує 5% знижку на курс польської мови та участь в освітньому інфотурі

  Перелік документів, необхідних для виїзду: - актуальний закордонний паспорт або проїздний документ дитини; - атестат про повну середню освіту; - медична довідка; - мовний сертифікат та інші (в залежності від обраного варіанту навчання)

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат

  Додаткова інформація: Український Центр Європейської Освіти реалізовує в межах України, Росії, Грузії, Молдови та інших країн Проект "Ліга Освітніх Консультантів". Нині в проекті лише в Україні працює 130 освітніх консультантів з усіх обласних центрів. Саме через них надається профорієнтаційна допомога, обирається ВНЗ та мовна школа.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору