Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітнє агентство "Навігатор"

  Освітнє агентство "Навігатор"

  Поставити питання

  Телефон: (097) 667-0860, (093) 235-3006, (099) 625-7178

  Контактна особа: Циганок Дана

  Адреса сайту: www.obrazovalka.com.ua

  Місце навчання: м. Дніпропетровськ, вул. Леніна 44а, офіс 10

  Агентство "Навігатор" надає консультаційні послуги з вибору освітніх програм за кордоном, а також повністю займається організацією Вашого процесу вступу до ВНЗ різних країн світу, зарахування на стипендіальні програми, поїздки в мовні школи, спортивні табори за кордоном, групові екскурсійні поїздки. Наші програми: - Вища освіта; - Підготовка до вступу; - Середня освіта; - Літні мовні школи; - Спортивні табори. Вчимося, спілкуємося, подорожуємо!

  Напрями навчання: - Підготовчі курси для вступу до ВНЗ - Програми Магістратури і Бакалавра - Післядипломні програми - Приватні та державні школи - Мовні курси для дітей та дорослих - Спортивні програми - Підготовка до міжнародних іспитів

  Місце навчання: - США; - Канада; - Великобританія; - Німеччина; - Мальта; - Австрія; - Франція; - Іспанія; - Чехія; - Польща; - Угорщина.

  Вартість за семестр: від 4500 грн до 50000 грн

  Система знижок: постійним клієнтам пропонуємо знижку від 5% до 20% від вартості залежно від програми

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору