Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "IQ Group"

  Компанія "IQ Group"

  Поставити питання

  Телефон: (056) 375-3235

  Контактна особа: Тетяна Коцаренко

  Адреса сайту: iq-group.org

  Місце навчання: м. Дніпропетровськ, вул. Жуковського, 2б

  Компанія "IQ Group" надає консультаційні послуги у сфері освіти за кордоном. Ми працюємо практично з усіма країнами світу. Наша мета - знайти оптимальну (по поставленим завданням і термінам навчання) програму, що відповідає запитам наших клієнтів і відповідну їх фінансовим можливостям.

  Напрями навчання: - підготовка до вступу; - середня, вища, післядипломна освіта; - канікулярні програми; - мовні та професійні курси

  Місце навчання: - Великобританія; - Швейцарія; - Ірландія; - Франція; - Іспанія; - Німеччина; - Австрія; - Італія; - Канада; - США; - Нова Зеландія; - Австралія

  Додаткова інформація: Вибір програми навчання - це завжди відповідальний і складний момент, що визначає успіх і добробут на все життя. Ми - команда професіоналів, які допоможуть вам і вашій дитині підібрати програму навчання відповідно до ваших запитів та інтересами. А також розповісти про особливості школи, про те, до чого варто підготувати себе заздалегідь. Освіта - найкращі інвестиції для вашого майбутнього. Інвестуйте в освіту разом з нами.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору