Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Компанія "IQ Consultancy"

  Компанія "IQ Consultancy"

  Поставити питання

  Телефон: (044) 521-6331

  Факс: (044) 521-6331

  Контактна особа: Тетяна Яцкова

  Адреса сайту: www.iqconsultancy.com.ua

  Місце навчання: м. Київ, вул. Предславинська, 28, офіс 202

  Компанія "IQ Consultancy" є одним з визнаних лідерів російського ринку освіти за кордоном. На сьогоднішній день крім центрального офісу в Санкт-Петербурзі компанія має п’ять філіалів: в Москві, Новосибірську, Казані, Уфі і з серпня 2013 року в Києві. Більше десяти років формувалось портфоліо компанії. Ми обирали кращі закордонні школи та університети, і сьогодні можемо пишатись своїми партнерами. "IQ Consultancy" - це команда однодумців, фахівців своєї справи. В основу ідеології компанії закладено намір робити те, що по-справжньому вмієш та любиш, щоб сприяти створенню єдиного освітнього простору в усьому світі. В компанії працює понад 100 чоловік. Всі спеціалісти компанії навчались за кордоном, пройшли стажування в університетах та мовних школах Великобританії, Швейцарії, Австралії, Ірландії, Італії, Іспанії, США, деякі мають ступінь бакалаврів та магістрів британських та американських університетів.

  Напрями навчання: - середня освіта; - вища освіта (бакалавріат, магістратура, МВА); - професійні курси; - мовні курси для дітей та дорослих

  Місце навчання: - Великобританія; - Швейцарія; - США; - Канада; - Італія; - Іспанія; - Австралія; - Чехія; - Китай

  Вартість за семестр: від 2000 грн

  Додаткова інформація: Компанію IQ Consultancy відрізняє професіоналізм, індивідуальний підхід до кожного клієнта, спрямованість на успіх, креативність в вирішенні поставлених задач, новаторство, повага до людей та чесність. Ми впевнені: знання - це не лише сила. Знання - це свобода. І ми даруємо Вам найголовніше - впевненість у власних силах, яка стане запорукою Вашого успіху.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору