Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітній центр "VLAD Education Ltd."

  Освітній центр "VLAD Education Ltd."

  Поставити питання

  Телефон: (044) 361-8203

  Факс: (044) 235-8421

  Контактна особа: Найдюк Володимир

  Адреса сайту: www.vladeducation.com

  Місце навчання: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 94

  Vlad Education - це ваш професійний та персональний гід по кращій освіті за кордоном. На нашому сайті ви знайдете тільки відібрані навчальні заклади, які ми перевірили, маючи не один рік досвіду роботи в даній сфері і отримавши позитивну зворотний зв'язок від наших клієнтів. Наші консультанти із задоволенням підберуть Вам школи і курси, які максимально відповідатимуть Вашим критеріям і побажанням. Ми працюємо індивідуально з кожним клієнтом, пропонуємо повний супровід від підбору програми, до допомоги у відкритті віз та організації поїздки. Маючи представництво та партнерів у Великобританії, ми завжди на зв'язку і готові оперативно вирішувати всі питання. Ми пропонуємо широкий спектр програм навчання для дітей, студентів та дорослих.

  Напрями навчання: - курси англійської та інших мов за кордоном; - канікулярні програми для дітей; - середня освіта; - підготовка до вступу в університети Foundation/Pre-Masters; - вища освіта; - програми для бізнесу; - корпоративне навчання

  Місце навчання: - Великобританія; - Ірландія; - США; - Канада; - Мальта; - Кіпр; - Швейцарія; - Китай; - Франція

  Тривалість курсу вивчення: від 1-го тижня

  Вартість за семестр: залежно від програми і тривалості

  Система знижок: існує, можемо запропонувати знижки на послуги і програми навчання, а також безкоштовні поїздки

  Перелік документів, необхідних для виїзду: закордонний паспорт та інші документи для відкриття візи

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат, диплом

  Додаткова інформація: Переваги компанії: - персональний і гнучкий сервіс; - супровід на всіх етапах роботи; - особистий досвід поїздок та навчання наших консультантів за кордоном; - надійні і тісні зв'язки з партнерськими школами; - підбір шкіл і курсів тільки у відповідності з Вашими цілями, критеріями та побажаннями; - партнери у Великобританії - завжди залишаємося на зв'язку при виникненні будь-яких питань; - працюємо з ТОП приватними школами-пансіонами Великобританії, США, Канади та Швейцарії; - завжди залишаємося на зв'язку, раді і готові допомогти.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору