Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Національна агенція з питань вищої освіти у Франції "CampusFrance"

  Національна агенція з питань вищої освіти у Франції "CampusFrance"

  Поставити питання

  Телефон: (092) 504-0139

  Адреса сайту: www.ukraine.campusfrance.org

  Місце навчання: м. Київ, вул. Гончара, 84

  CampusFrance безкоштовно підтримує та допомагає українським студентам на всіх етапах їхньої підготовки до навчання у Франції. Мережа з 8 відділень CampusFrance розташована по всій території України: у Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Луганську, Львові, Одесі, Рівному. Ці представництва працюють під егідою Французьких Альянсів в Україні. Тут вас фахово проконсультують щодо всіх питань пов'язаних з освітою у Франції від розробки навчального проекту до фінансування вашого перебування у Франції, а саме: - нададуть детальну інформацію про систему вищої освіти Франції та можливості інтеграції до цієї системи після навчання в Україні; - допоможуть з вибором програми освіти; - нададуть роз'яснення з питань, які пов’язані з улаштуванням на місці навчання; - проконсультують щодо оформлення документів на довгострокову студентську візу. Щороку в середині листопада, CampusFrance організовує освітню виставку в Києві та в одному з регіонів України.

  Напрями навчання: - вища освіта

  Місце навчання: - Франція

  Тип документа, що видається після навчання: диплом

  Додаткова інформація: Перелік напрямів навчання: - аспірантура / Doctorat; - економічна освіта; - банківська справа; - освіта з комунікаційних технологій; - інженерна освіта; - біологічна освіта; - освіта у галузі сільського господарства.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору