Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітня компанія "EasyStudy"

  Освітня компанія "EasyStudy"

  Поставити питання

  Телефон: +(420) 777 444 388, (063) 239-3724

  Контактна особа: Юрій (менеджер по роботі з клієнтами)

  Адреса сайту: easystudy.cz

  Місце навчання: Na Perstyne 1, Praha 1, 11000

  Ми не просто займаємося навчанням в Чехії, ми допомагаємо студенту зробити правильний вибір. Так як ми самі отримали вищу освіту в Чехії, ми поділимося з Вами своїм безцінним досвідом, інформацією з перших вуст, підводними каменями, про які Вам не розкажуть ні в одній конторі. Компанія Easystudy успішно працює на чеському ринку з 2009 року. Нам довіряють понад 3000 студентів.

  Напрями навчання: - підготовчі курси чеської мови; - допомога при вступі до ВНЗ

  Місце навчання: - Чехія

  Тривалість курсу вивчення: від одного семестру до одного року

  Вартість за семестр: від 3550 євро до 5603 євро

  Система знижок: знижки до 25%

  Перелік документів, необхідних для виїзду: - діючий закордонний паспорт; - атестат або підтвердження про навчання у випускному класі з оцінками, а також відсутність "трійок" в атестаті (бажано); - заповнена анкета

  Тип документа, що видається після навчання: сертифікат про закінчення підготовчих курсів із зазначенням рівня знання мови

  Додаткова інформація: Наша головна місія - це допомогти кожному студенту отримати освіту своєї мрії і реалізувати на повну свій потенціал. "Клієнт наш друг" - такий девіз нашої компанії. Цим ми і відрізняємося від інших компаній на ринку. Ми не просто займаємося продажами курсів чеської мови, ми хочемо дати Вам тільки саме ретельно відібране і найкраще, найточніші і вірні поради, перевірені власним досвідом і досвідом наших клієнтів.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору