Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Освіта
  3. Навчання за кордоном. Освіта за кордоном
  4. Освітнє агентство "StudySo"

  Освітнє агентство "StudySo"

  Поставити питання

  Телефон: +38 (093) 917-9500, +38 (067) 994-0093

  Контактна особа: Жанна

  Адреса сайту: studyso.at

  Місце навчання: м. Київ, вул. Ярославів Вал, 7, офіс 203

  Освітнє агентство "StudySo" - оператор освітніх послуг в Австрії, Німеччині та Швейцарії. Основною метою діяльності агентства є сприяння розвитку міжнародних відносин в сфері освіти, культури і науки країн СНД і країн німецькомовного простору, підтримка обдарованих молодих студентів, викладачів і науковців. StudySo успішно реалізує власну програму по здійсненню мрії всіх бажаючих спробувати себе в освітніх програмах, представлених навчальними закладами Австрії, Німеччини та Швейцарії. Ми пропонуємо програми за різними напрямами, спеціальностями та рівнями підготовки. Консультанти агентства здійснюють оптимальний підбір програми відповідно до ваших можливостей і побажань. StudySo може запропонувати повний спектр послуг та інформаційної підтримки протягом всіх етапів по організації участі в обраній освітній програмі, а також надати підтримку 24/7 на час навчання. Участь в освітніх програмах, представлених навчальними закладами Австрії, Німеччини, Швейцарії, розкриє ваш внутрішній потенціал, допоможе досягти професійних і особистісних цілей. Вам надається безпрецедентна можливість вивчити мову з її носіями, розширити свій кругозір знайомством з новою культурою, отримати новий досвід і познайомитися з цікавими людьми. StudySo допоможе вам відчути всі переваги Європейської освіти!

  Напрями навчання: - курси мови; - вища освіта (магістратура); - вища освіта (бакалаврат); - вища освіта (докторантура) - напрям навчання в Австрії: будь-яка спеціальність, що сподобалася вам

  Місце навчання: - Австрія; - Німеччина; - Швейцарія

  Тривалість курсу вивчення: будь-яка

  Вартість за семестр: навчання у державних австрійських вузах - безкоштовно, для приватних вузів вартість вираховується індивідуально

  Система знижок: під час акцій

  Перелік документів, необхідних для виїзду: в залежності від вашої освіти (середня, незакінчена вища, вища)

  Тип документа, що видається після навчання: диплом / сертифікат

  Додаткова інформація: Є деякі питання по вступу за кордон, які проблематично вирішити самому. Ми вирішимо ці питання! З повним переліком послуг, що надаються нашою компанією можна ознайомитися на сайті. Якщо у вас є якісь питання, дзвоніть або приходьте до нас в офіс.

  Примітка: для отримання більш повної і детальної інформації стосовно напрямів, формі і вартості навчання звертайтеся за телефонами, які вказані в блоці контактної інформації учбового закладу.


  Часто шукають

  ↑ Вгору